12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Unikátní sójové Espresso s obsahem kávového extraktu, lehce doslazeno řepným cukrem a karamelem, prvotřídní kvality, původem z německých a rakouských sójových bobů, představuje lahodné, lehce nasládlé, sójové potěšení, silného kávového aroma a jedinečné krémové chuti. Ideální tekuté, kávové povzbuzení, zejména na cesty, ale i ke každodenní konzumaci kdykoliv během dne pro milovníky výjimečných káv.Složení: Sójová báze* (92%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, tekutý kávový extrakt* (1,5%), karamelový cukrový sirup*, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, kakaový prášek* (0,4%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 298 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.2 g, (z toho cukr: 4.7 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.2 g, Sůl: 0.04 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Radim Novohradský, Pařezov:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml. Je hezky zpracovaný. Po materiálové stránce téměř dokonalý. Moje žena hodnotí hezký design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou doma často brát.

Patrik Fohl, Rančířov:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, objednání přes web, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svou práci kvalitně.

Václav Rákosník, Žitovlice:
Když jsem váš 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml spatřil, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Vít Myler, Veletov:
Ve své práci potřebuji vypadat opravdu dobře, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal krok tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem uspokojený jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Miroslav M: 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára F: nemá chybu

Hana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš B: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt