12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1410 Kč
Naše cena: 940 Kč

Unikátní bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem celozrnné mouky ze zdraví prospěšné, černé rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z černé rýže* (60%), rýžová mouka celozrnná*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.4 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Adéla Cajsková, Čestín:
Miluji zvuk 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Objednávám už ho pět roků, ale tahle novina mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem jej doporučila přítelkyním a mé dceři, taky ho začaly využívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží nezklame. Zkusila jsem už mnohé řady a marně hledám mou nejlepší. Všechny jsou úžasné. Z této značky objednáváme několik produktů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodou neseženu a koupím něco jiného, jsem nenadšená.

Tomáš Rundt, Ponědrážka:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g!“ Její chmury se hned rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

David Galdia, Ženklava:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. perfektně drží, rukojeť je jemná. S 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g se dostanete skoro všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 3x použita na železo. Funguje skvěle

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Jan T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karolína V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michaela Z: děda je z dárku je nadšený

Richard K: je to fajné

Zuzana L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt