12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč

Unikátní bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem celozrnné mouky ze zdraví prospěšné, černé rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z černé rýže* (60%), rýžová mouka celozrnná*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.4 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Patrik Kožoušek, Uhlířov:
S manželkou jsme sháněli kvalitní 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g do naší zahrady. Hledali jsme funkční 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Daniela Čiháková, Klenová:
Tuto 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g je zcela TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto ochotného přístupu.

Anna Nachtmannová, Hořice:
Jako každá mamina miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Linda Čikošová, Plužná:
Na tomto 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g se mi líbí pestrá škála různého ovládání, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je celkem čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Kristián H: Jsem ráda, že to mám

Natálie H: Je to dostatečné?

Marie S: děda je z dárku je nadšený

Radim L: Přišlo to celkem rychle

Laura L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt