12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1410 Kč
Naše cena: 940 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem z thajské rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z thajské rýže*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1449 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.7 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Kateřina Kindermannová, Chudeřice:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Martin Ivanko, Milotice nad Bečvou:
S 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a velmi lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si několik balení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g, abych nemusel zase brzy objednávat. I žena byla nadšená a jistě se k tomuto 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g opět vrátíme.

Kryštof Hadari, Korozluky:
12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jinde neseženete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Gabriela W: já jsem to prostě chtěla

Nikolas J: tak jsem to dostala aje to super

Adéla F: Je to dostatečné?

Nela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt