12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem z thajské rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z thajské rýže*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1449 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.7 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Vanesa Rejžková, Vysoká Libyně:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Kryštof Ťok, Temešvár:
Nejdříve bych uvedl, že jsem šetrný člověk, občas zřejmě až příliš. Tudíž než si něco koupím, pečlivě si to prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g pečlivě prolustroval na internetu a prošel si zkušenosti. Byl jsem překvapen, že byly vesměs kladné. Trochu mě to znejistilo, avšak pak jsem si 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g tak jako tak pořídil. No a nezbývá mi, než k těm kladným hodnocením napsat ještě jedno své hodnocení. Byla to jistě velmi výhodná koupě.

František Bort, Drahanovice:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil pošťák. Perfektní rychlost doručení.

Lukáš Žvak, Ostrovánky:
12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g a ještě jednou 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Báječný výrobek, který mi velmi ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho proplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Patrik Kolitsch, Velký Chlumec:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Ema K: Ideální k osmnáctinám :)

Simona S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Martin P: Jsem ráda, že to mám

Valerie V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt