12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem z thajské rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z thajské rýže*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1449 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.7 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nela Latináková, Hnačov:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Vojtěch Hutta, Šafov:
Před časem jsem objevil katalog 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g, kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g.

Jan Votava, Libodřice:
Skvělá věcička, tenhle váš 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to perfektní nápad. Hezky vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji koupit ještě dva synovi k svátku, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po nákupu už velmi dlouho nebyl.

Johana Malkusová, Sudovo Hlavno:
Jednoduše jsem chtěla ve svém bytí realizovat podstatnou změnu. 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g se k tomuto účelu jevil jako ideální. A opravdu, s ním je každý můj den nyní výrazně lepší než před nákupem. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale chybí vám k velké změně obvykle dostatek chuti. prostřednictvím 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g budou podobné chmury obratem matnou vzpomínkou. Uvidíte, že na radikální změnu stačí většinou opravdu málo.

Štěpán Širl, Pitín:
Ověřená kvalita, bezva značka. 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jsem už v minulosti měl, a tak jsem si ho koupil znovu a zase mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně barevných variant, lehký a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen výborná zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Martin J: je to fajné

Klára H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Andrea K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sofie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt