12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem z thajské rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z thajské rýže*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1449 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.7 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nela Latináková, Hnačov:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Vojtěch Hutta, Šafov:
Před časem jsem objevil katalog 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g.

Jan Votava, Libodřice:
Skvělá věcička, tenhle váš 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Krásně vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky představoval. Plánuji získat ještě dva švagrovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po zakoupení už přes dlouho nebyl.

Johana Malkusová, Sudovo Hlavno:
Prostě jsem potřebovala ve svém životě realizovat nějakou změnu. 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g se k této příležitosti ukázal jako ideální. A opravdu, s ním je každý můj den teď o poznání příjemnější než v minulosti. I vás čas od času přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k zásadní změně obvykle dostatek chuti. prostřednictvím 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g budou takové chmury obratem minulostí. Uvidíte, že na velkou změnu stačí často opravdu málo.

Štěpán Širl, Pitín:
Ověřená kvalita, bezva značka. 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jsem již v minulosti užíval, a proto jsem si ho koupil znovu a opět mě nezklamal. Moderní design, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Pracuje jak otrok, takže za mě největší spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a doručením také jen dobrá zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Antonín F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie Z: já jsem to prostě chtěla

Eva S: Tento 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Pavel P: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle thajské, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt