12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Klára Včeláková, Vráto:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po konzumaci 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g budu mít "šok" a budu makat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Adéla Kurillová, Perná:
Tenhle 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je opravdu báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového zakoupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Viktorie Kobzíková, Dubí:
Tento 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to informovat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a koupila. Po celkem krátké době zaťukal kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Sabina Běhounková, Kosořín:
12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Daniela S: Tento 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt