12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Zdeněk Šumichrast, Hvězdlice:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Skvěle drží, rukojeť je příjemná. S 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 1x použita na železo. Funguje skvěle

Štěpán Knaifl, Bulhary:
Tak předně, 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Johana Kraclová, Všejany:
12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Klára Mžyková, Ledenice:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g mě ale zaujala už jeho předvedení a milost obchodníka. Z počátku jsem se na 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g dotazovala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem teda našla dobrého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pavel K: funkční výrobek

Antonín D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel Š: 110 % spokojenost

Alena B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt