12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Oliver Barda, Toužetín:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu webovou reklamu. Když jsem si přečetl reklamní článek, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g mohl být tak perfektní, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Ondřej Hrouz, Přebuz:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g skladem. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost doručení.

Daniel Vinklárek, Ostrožská Nová Ves:
Tento 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem objednal poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento produkt si zase koupím jen zde. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Nikola Stolárová, Lukov:
Měsíce hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do toho dne, než jsem v eshopu objevila 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Takže konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, zvládne přesně to, co potřebuji.

Nikol Ščevíková, Vítkov:
Jednoduše jsem musela ve svém životě učinit podstatnou změnu. 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g se k tomu ukázal jako ideální. A vážně, s ním je můj život nyní mnohem lepší než před nákupem. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k zásadní změně většinou dostatek vůle. S 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g budou takové chmury ihned pryč. Dojdete závěru, že na velkou změnu stačí většinou opravdu málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Lucie C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín K: tak jsem to dostala aje to super

Lucie O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt