12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Zdeněk Šumichrast, Hvězdlice:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Dobře drží, rukojeť je padnoucí do ruky. S 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g se dostanete skoro všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 1x použita na železo. Funguje skvěle

Štěpán Knaifl, Bulhary:
Tak předně, 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Johana Kraclová, Všejany:
12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Klára Mžyková, Ledenice:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g mě ale zaujala už jeho prezentace a milost prodejce. Z počátku jsem se na 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Jana G: Ideální k osmnáctinám :)

Sofie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kamila S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matěj V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt