12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Johana Jeslínková, Lhota u Olešnice:
O 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali tři ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g lehce dohledala. Váhala jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Tereza Schäfferová, Nalžovské Hory:
Pořídila jsem si 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g opravdu pospíchala.

Natálie Tkáčiková, Dyjákovičky:
Tento 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc dobré. Nejvíce všem vadil termín doručení. Bohužel to byla pravda. Tento 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g jsem potřebovala relativně rychle, a ve finále ho pošta doručila s několikadenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Petr Š: 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš D: Jsem ráda, že to mám

Sára M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt