12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinná svačinková pomazánka ze slunečnicových semínek s příměsí kmínu, pepře a papriky s jemnou a vytříbenou chutí bez přidaného cukru představuje zdravou a chutnou pochoutku klasické chuti ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky originálních zdravých pomazánek. Složení: Slunečnicová semínka* (37%), slunečnicový olej*, cibule* (8%), koncentrovaná citronová šťáva*, kmín*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1196 kJ (290 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 6.2 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Petra Mikysová, Švábenice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej dodala za čtyři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc hezký den.

Ema Rachová, Lašovice:
Nejsem milovník objednávání 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g přes internet, protože moje loňské objednávky o Vánocích skončily nejen špatnou náladou, ale také vyhozením velkého množství peněz. Jsem proto v tomto směru opravdu zdrženlivá. Pro jistotu si položky prohlížím dvakrát, než 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým obchodem jsem navýsost spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zatelefonovala jsem na dané číslo, kde mi bylo ochotně objasněno, co můžu od tohoto 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g očekávat a jaké jsou jejich benefity, nevýhody. Což mi stoprocentně potvrdíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s benefity. Zásilku jsem měla doma v termínu, jak mi bylo přislíbeno.

Šárka Giebelová, Dolní Lomná:
Po 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g máme jen pár týdnů, už teď vím, že jsme objednali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Josef Šturala, Borovník:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Dominika Nikolová, Ševětín:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Dominika E: Tento 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika K: já jsem to prostě chtěla

Vít K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt