12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 423 Kč
Naše cena: 282 Kč

Rostlinná svačinková pomazánka ze slunečnicových semínek s příměsí kmínu, pepře a papriky s jemnou a vytříbenou chutí bez přidaného cukru představuje zdravou a chutnou pochoutku klasické chuti ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky originálních zdravých pomazánek. Složení: Slunečnicová semínka* (37%), slunečnicový olej*, cibule* (8%), koncentrovaná citronová šťáva*, kmín*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1196 kJ (290 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 6.2 g, Sůl: 1.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Kateřina Udržalová, Nemanice:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale chci povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Michal Hamršmíd, Slavětice:
Koupit 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g je dobrá volba. Používám ho už pár týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Petra Sekáčová, Podlešín:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Andrea M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian O: Přišlo to celkem rychle

Ondřej P: tak jsem to dostala aje to super

Marek S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka Malá svačinka, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt