12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem slunečnicových semínek slazena pouze koncentrovanou jablečnou šťávou díky své extrémní kvalitě a jedinečně jemné rajčatovo paprikové chutí představuje ideální pochoutku na chleba či pečivo nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne jako vydatná a zdravá svačinka v praktickém malém balení.Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak* (29%) z koncentrátu, slunečnicový olej*, rajčata* (10%), koncentrovaný jablečný džus*, koncentrovaná citronová šťáva*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1129 kJ (273 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 8 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 5.8 g, Sůl: 1.6 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Zuzana Kubištová, Rohenice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Jana Ráslová, Kyselovice:
12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g jsem objednala na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i většina lidí hodnotíme kladně malou energetickou náročnost, dobré vybavení, spolehlivý chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl manuál na použití v mateřštině, a určité díly nelze repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Jaroslav Inneman, Loděnice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Kamila Bryknerová, Domašov nad Bystřicí:
Lehce skladný. Lehce ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Objednala jsem si tento produkt k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a chybí jim konzultace,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své přání....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Michaela C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eva V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma H: děda je z dárku je nadšený

Simona G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marek A: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt