12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem slunečnicových semínek slazena pouze koncentrovanou jablečnou šťávou díky své extrémní kvalitě a jedinečně jemné rajčatovo paprikové chutí představuje ideální pochoutku na chleba či pečivo nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne jako vydatná a zdravá svačinka v praktickém malém balení.Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak* (29%) z koncentrátu, slunečnicový olej*, rajčata* (10%), koncentrovaný jablečný džus*, koncentrovaná citronová šťáva*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1129 kJ (273 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 8 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 5.8 g, Sůl: 1.6 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Aneta Švadleňáková, Bořitov:
Holky, nevím jestli kluci někdy něco podobného ohodnotí, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je prostě neskutečně perfektní 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Tohle je věc, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní zcela ráda. Děda se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco takového na netu našla. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Jana Turčinová, Jickovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a strýce.

Jaroslav Tomeček, Horní Bříza:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k objednávce, až se mi objevilo slovo „ERROR“. Následně jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako skvělý krok. Provozovatel sdělil, že má závažnou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě e-mail, a jakmile správně zprovoznil eshop, kontaktoval mě a nákup jsem dostal za zvýhodněnou cenu.

Adam Lesák, Dýšina:
Rád nakupuji na internetu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem nejvíc spokojen.

Martin Dolník, Jivno:
12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g a ještě jednou 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Báječný výrobek, který mi hodně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Sabina H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor K: 110 % spokojenost

Julie W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt