12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem slunečnicových semínek slazena pouze koncentrovanou jablečnou šťávou díky své extrémní kvalitě a jedinečně jemné rajčatovo paprikové chutí představuje ideální pochoutku na chleba či pečivo nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne jako vydatná a zdravá svačinka v praktickém malém balení.Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak* (29%) z koncentrátu, slunečnicový olej*, rajčata* (10%), koncentrovaný jablečný džus*, koncentrovaná citronová šťáva*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1129 kJ (273 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 8 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 5.8 g, Sůl: 1.6 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Aneta Švadleňáková, Bořitov:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco podobného ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je prostě neskutečně krásný 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Toto je věc, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní zcela spokojená. Děda se na to sice tváří, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně unešená, že jsem něco takového na netu objevila. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Jana Turčinová, Jickovice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a dědečka.

Jaroslav Tomeček, Horní Bříza:
Třikrát jsem se musel vracet k objednávce, až jsem zahlédl upozornění „ERROR“. Následně jsem kontaktoval prodejce, což byl chytrý tah. Pracovník zjistil řekl, že má nějakou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a jakmile správně zprovoznil nákupní košík, kontaktoval mě a nákup jsem získal za zvýhodněnou cenu.

Adam Lesák, Dýšina:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g zakoupil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem maximálně spokojen.

Martin Dolník, Jivno:
12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g a ještě jednou 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Perfektní produkt, který mi velmi ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné obludné hledání. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou doručení. Vše se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Gabriela P: já jsem to prostě chtěla

Viktorie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela Č: dobré

Jáchym K: Celkem jsem spokojený.

Václav S: 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt