12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem slunečnicových semínek slazena pouze koncentrovanou jablečnou šťávou díky své extrémní kvalitě a jedinečně jemné rajčatovo paprikové chutí představuje ideální pochoutku na chleba či pečivo nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne jako vydatná a zdravá svačinka v praktickém malém balení.Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak* (29%) z koncentrátu, slunečnicový olej*, rajčata* (10%), koncentrovaný jablečný džus*, koncentrovaná citronová šťáva*, paprika*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1129 kJ (273 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 8 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 5.8 g, Sůl: 1.6 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Nela Kišacová, Kunín:
Jako žena samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi kvalitní model i za hezké jednání.

Anna Horčíková, Mastník:
Nejdřív jsem 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g koupila pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem táta byl zcela rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem viděla, co tento 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g opravdu umí, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem neodolala a chtěla si objednat další pro sebe.

Julie Ženatá, Frýdštejn:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Ema K: Ideální k osmnáctinám :)

Vít Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristýna F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael K: Celkem jsem spokojený.

Filip G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka pro děti rajčatová, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt