12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 423 Kč
Naše cena: 282 Kč

Rostlinná pomazánka z červené řepy doplněna zdraví velice prospěšným křenem svou unikátní chutí se silným křenovým aroma představuje lahodnou zdravou pochoutku ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky křene. Složení: Červená řepa* (38%), slunečnicová semínka* (28%), slunečnicový olej*, křen* (6%), citronová šťáva* z citronového koncentrátu*, ocet*, zahušťovadlo guarová guma*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 957 kJ (231 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.9 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky: 20 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 2.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Adam Odvárka, Drevníky:
12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g a ještě jednou 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Perfektní výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé hledání. Na internetu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Jonáš Šima, Mrzky:
S tímto 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g dělat. Používá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Klidně ho všem doporučuji.

Patrik Kolomazníček, Kleneč:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji koupit ještě tři synovi k narozeninám, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Eliška Mohelníková, Vranovice-Kelčice:
O 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm mluvily nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Rozálie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matyáš K: Jsem ráda, že to mám

Lucie L: já jsem to prostě chtěla

Viktorie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt