12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 423 Kč
Naše cena: 282 Kč

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem čerstvého divokého neboli medvědího česneku doplňující lahodnou chuť pomazánky o silnou česnekovou příchuť bez přidaného cukru je ideální na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky česneku. Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, divoký česnek* (7%), cibule*, koncentrovaná citronová šťáva*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 973 kJ (235 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 1.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Patrik Šmolík, Braňany:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Karolína Rozbrojová, Skalička:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O pořízení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kamarádka mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g dorazil. Užívám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Kryštof Kreibich, Roudnice nad Labem:
Když jsem váš 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych schovával peníze na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g uviděl, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Šimon P: je to fajné

Oliver T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radek M: Přišlo to celkem rychle

Jana K: Je to dostatečné?

Aneta P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt