12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem čerstvého divokého neboli medvědího česneku doplňující lahodnou chuť pomazánky o silnou česnekovou příchuť bez přidaného cukru je ideální na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky česneku. Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, divoký česnek* (7%), cibule*, koncentrovaná citronová šťáva*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 973 kJ (235 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 1.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Karolína Weinertová, Brandýs nad Orlicí:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně hned došlo, že to, co hledám, je 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Sofie Koutníková, Vrskmaň:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g, díky kterému jsem stále spokojená a krásná. Používám ho dvakrát denně a připadám si velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych řekla používání 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g kterékoliv kámošce, která se chce být princeznou pro svého krále. S 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g je to lehké.

Marie Grebeňová, Horní Dvořiště:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často narazím na podvodné obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných zdržení. I když jste 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dárek. Dobrý shopík.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Antonín K: Přišlo to celkem rychle

Miroslav J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt