12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem čerstvého divokého neboli medvědího česneku doplňující lahodnou chuť pomazánky o silnou česnekovou příchuť bez přidaného cukru je ideální na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky česneku. Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, divoký česnek* (7%), cibule*, koncentrovaná citronová šťáva*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 973 kJ (235 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 1.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Patrik Kváč, Jílovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Michaela Blaháčková, Libenice:
Jako žena samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý výrobek i za milé jednání.

Klára Krawiecová, Patokryje:
Tento 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jsem si zvolila na základě toho, že jsem slyšela zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je zaručeno. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v v naší ulici také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s mandlovou šmakem

Richard Daneš, Velký Ořechov:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale pomocí tady toho 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Emma Č: děda je z dárku je nadšený

Michaela J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena B: já jsem to prostě chtěla

Vanesa E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt