12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem unikátní listové zeleniny rukoly neboli rokety seté plné vitamínů a dalších tělu potřebných látek, díky své unikátní chuti a jedinečnému složení bez přidaného cukru představuje zdravou pochoutku ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky originálních zdravých pomazánek. Složení: Slunečnicová semínka* (31%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, rukola* (11%), koncentrovaná citronová šťáva*, cibule*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1045 kJ (253 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 2.7 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.9 g, Bílkoviny: 6 g, Sůl: 1.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Michael Rucký, Závišice:
Musím Vám říct, že k 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Oliver Štrojsa, Kadolec:
S 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a velmi lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily objednat si několik souprav 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g zase vrátíme.

Adam Březka, Kratochvilka:
Pro nákup zboží typu 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát napálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Johana Žemberiová, Úsuší:
S přítelkyněmi jsme se před týdnem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Jedna z nich ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je fakt velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, mega báječný a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Zdeněk H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta S: já jsem to prostě chtěla

Richard K: 110 % spokojenost

Alena Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt