12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem unikátní listové zeleniny rukoly neboli rokety seté plné vitamínů a dalších tělu potřebných látek, díky své unikátní chuti a jedinečnému složení bez přidaného cukru představuje zdravou pochoutku ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky originálních zdravých pomazánek. Složení: Slunečnicová semínka* (31%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, rukola* (11%), koncentrovaná citronová šťáva*, cibule*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1045 kJ (253 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 2.7 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.9 g, Bílkoviny: 6 g, Sůl: 1.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Eliška Potyková, Bohušov:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

František Kamitz, Dobrá:
Již před nějakou dobou jsem se chystal podobný výrobek zakoupit. V momentě, kdy jsem vypátral prodejce s 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g, rázem jsem neměl nad čímkoliv pořád pochybovat. Vynikající komunikace ze strany společnosti, vše se uskutečnilo do puntíku tak, jak jsem očekával. 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g ve smluvený termín přivezl kurýr a od té doby ho den co den ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má ale drobnou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na sekundu.

Šárka Mlčkovská, Stěžery:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Karel Vopava, Kosoř:
Jak 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g zhodnotit? Vždy se lehčeji kritizuje, než chválí. A kritizuje se často, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není styl 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si určitě připlatil, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Kladně hodnotím také rychlost dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Julie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína S: Tento 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna T: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav S: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Rajčatová pomazánka s rukolou, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt