15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2031 Kč
Naše cena: 1354 Kč

Jedinečný Miso vývar v prášku, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, silně kořeněného aroma, představuje tradiční japonskou, lahodnou kořenící specialitu, připravenou ze sójového misa s hnědou rýží a doplněna směsí pečlivě zvolené zeleniny, která má schopnost originálně dochutit jakékoliv jídlo jako jsou polévky, omáčky a rozličná zeleninová jídla dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Miso prášek* (22%) (sója*, hnědá rýže*, mořská sůl, plíseň: aspergillus oryzae), palmový tuk*, kukuřičný škrob*, pórek*, cibule*, koření* (muškátový květ*, zázvor*, petržel*), koriandr*, mrkev*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1316 kJ (314 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.6 g, (z toho cukr: 2.7 g), Tuky: 23.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6 g, Sůl: 39.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

František Oščádal, Nýrov:
Musím rezenzovat hned několik plusových hodnost tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala milou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a skvělým zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že vše bude jak má být. Největší výhodou je zcela nejlevnější cena 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g. Proto chci doporučit jak mým kamarádům a kamarádům, tak i tátovi a ostatním lidem. Bravo!

Sabina Kočířová, Dražůvky:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Precizní. 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

Gabriela Meszárošová, Lančov:
Nutně jsem chtěla tento 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g velmi okamžitě doručit a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Magdaléna Kůsová, Pšánky:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

Denisa : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Martin W: je to fajné

Johana M: Ideální k osmnáctinám :)

Denis J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vojtěch F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Arche Bio Sypký Miso bujón, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt