15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1662 Kč
Naše cena: 1108 Kč

Klasický želírovací prostředek Agar (jinak též agar-agar) je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se vyrábí z červených mořských řas rodů Floridae a Gelidium. V potravinářství se agar používá k ochucování, jako stabilizátor i zahušťovací prostředek a v mnoha výrobcích asijských kuchyní od cukrářských a pekařských výrobků až po mražené dezerty, různá želé, dorty, pudinky dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: Agar Agar. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 775 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Markéta Prudíková, Rantířov:
Nutně jsem chtěla tento 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Daniel Nadrchal, Damnice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Matěj Rejmont, Javor:
Byla to super nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g fakt ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je model hodně kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Sofie T: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít K: funkční výrobek

Aleš Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt