15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1827 Kč
Naše cena: 1218 Kč Ověřit dostupnost

Klasický želírovací prostředek Agar (jinak též agar-agar) je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se vyrábí z červených mořských řas rodů Floridae a Gelidium. V potravinářství se agar používá k ochucování, jako stabilizátor i zahušťovací prostředek a v mnoha výrobcích asijských kuchyní od cukrářských a pekařských výrobků až po mražené dezerty, různá želé, dorty, pudinky dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: Agar Agar. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 775 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Hana Piteková, Veselice:
Nakupovala jsem tento 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, milá komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Marek Waldhauser, Podluhy:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g, který jsem poptával. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Zdeněk Častoral, Mlýnské Struhadlo:
15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g naprosto odpovídá mým přáním. Je účinný a cena celkem hezká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Tadeáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tobiáš L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radim R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít B: 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka F: Tento 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt