15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1827 Kč
Naše cena: 1218 Kč Ověřit dostupnost

Klasický želírovací prostředek Agar (jinak též agar-agar) je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se vyrábí z červených mořských řas rodů Floridae a Gelidium. V potravinářství se agar používá k ochucování, jako stabilizátor i zahušťovací prostředek a v mnoha výrobcích asijských kuchyní od cukrářských a pekařských výrobků až po mražené dezerty, různá želé, dorty, pudinky dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: Agar Agar. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 775 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Hana Piteková, Veselice:
Pořizovala jsem tento 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, milá komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Marek Waldhauser, Podluhy:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Zdeněk Častoral, Mlýnské Struhadlo:
15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g zcela odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena přitom nízká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

David Š: funkční výrobek

Kristián Š: je to fajné

Markéta G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Agar Agar, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt