15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný želírovací prostředek, který není třeba tepelně připravovat, z bramborového a kukuřičného škrobu, a s vysokým obsahem pektinu, karubinu a guma guar, představuje výjimečného domácího pomocníka do každé zdravé kuchyně na snadnou přípravu jedinečných domácích marmelád, želé a polev dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Bramborový škrob*, zahušťovadlo: karubin*, kukuřičný škrob*, citrón*, želírující činidla (pektin, guarová guma*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1185 kJ (284 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53 g, (z toho cukr: 2.1 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 24.8 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Hana Rajská, Kojatice:
Tuto 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g je absolutně TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší jistotu, jasný manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Alžběta Pařízková, Koldín:
15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Tadeáš Matůš, Lhota u Vsetína:
Hledal jsem pro rodinu opravdu kvalitní 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem potřeboval. Mimo kvality a nejlevnějších cen také milé a ochotné jednání. 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g dorazil poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Vanesa Ceklová, Mníšek pod Brdy:
15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jsem si prvně pořídila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Amálie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda A: děda je z dárku je nadšený

Michael H: je to fajné

Daniel Z: tak jsem to dostala aje to super

František K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt