15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný želírovací prostředek, který není třeba tepelně připravovat, z bramborového a kukuřičného škrobu, a s vysokým obsahem pektinu, karubinu a guma guar, představuje výjimečného domácího pomocníka do každé zdravé kuchyně na snadnou přípravu jedinečných domácích marmelád, želé a polev dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Bramborový škrob*, zahušťovadlo: karubin*, kukuřičný škrob*, citrón*, želírující činidla (pektin, guarová guma*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1185 kJ (284 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53 g, (z toho cukr: 2.1 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 24.8 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Hana Rajská, Kojatice:
Tento 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g je totálně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, skvělý návod a také možnost bezplatné porady. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

Alžběta Pařízková, Koldín:
15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Tadeáš Matůš, Lhota u Vsetína:
Hledal jsem pro známé opravdu kvalitní 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem hledal. Kromě bezpečnosti a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g přišel poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Vanesa Ceklová, Mníšek pod Brdy:
15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jsem si poprvé pořídila v zimě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Dominika J: nemá chybu

Kateřina B: já jsem to prostě chtěla

Sofie F: Ideální k osmnáctinám :)

Natálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sára Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt