15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč

Jedinečný želírovací prostředek, který není třeba tepelně připravovat, z bramborového a kukuřičného škrobu, a s vysokým obsahem pektinu, karubinu a guma guar, představuje výjimečného domácího pomocníka do každé zdravé kuchyně na snadnou přípravu jedinečných domácích marmelád, želé a polev dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Bramborový škrob*, zahušťovadlo: karubin*, kukuřičný škrob*, citrón*, želírující činidla (pektin, guarová guma*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1185 kJ (284 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53 g, (z toho cukr: 2.1 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 24.8 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Karolína Olmrová, Sobůlky:
Tento 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g je zcela TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, skvělý manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

Patrik Bujnošek, Tojice:
Spolehlivý eshop. Oceňuji především to, že 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g vypadá už na pohled nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i normálním uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému zacházení. Za mě jasně jednoznačná volba.

Daniela Lazecká, Sruby:
Nejpr jsem 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g koupila pro svého manžela k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem manžel byl zcela rád, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tenhle 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g opravdu umí, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a musela si objednat více kusů i pro sebe.

Patrik Chlaň, Kostomlaty nad Labem:
Tento 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako slušný výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Sofie K: Ideální k osmnáctinám :)

Tomáš K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub A: 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x BioVegan Bio Želírovací prostředek bez vaření, 18g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt