15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 600 Kč
Naše cena: 400 Kč

Jedinečný zeleninový, kvasnicový bujón v kostkách, prvotřídní kvality a jedinečné zelenino-bylinkové chuti, obohacen bambuckým máslem, zcela bez umělých přísad, pouze z nejčerstvější zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, představuje harmonické, čistě přírodní polévkové koření, nepostradatelné v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných polévek, omáček a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kamenná sůl, bambucké máslo*, glukózový sirup*, kukuřičný škrob*, mrkev* (2,4%), pór* (2,4%), kvasnicový extrakt, karamelový cukr*, cibulový prášek* (1,2%), muškátový květ*, pastinákový prášek* (0,7%) , koncentrovaná zeleninová šťáva* (mrkev*, cibule*), česnek*, petržel*, kurkuma*, celer listy*, dýňový prášek* (0,1%), libeček kořen*, slunečnicový olej*, libeček listy*, semena fenyklu*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 27 kJ (6 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.5 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 1.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

Lukáš Čakrt, Zástřizly:
15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to vůbec nezklamalo.  S 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g jsem velice spokojený a určitě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

Jakub Školut, Česká Metuje:
15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Jaroslav Špringer, Všechlapy:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Sofie Gragová, Jivina:
15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo podívat na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

Karolína Chytrová, Chrášťovice:
Neustále hledám vhodný produkt, který se mnou bude držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezradí. Teď ho již mám. Stále jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem v e-shopu vypátrala 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g. V současnosti konečně nemusím dělat nepříjemné kompromisy, udělá přesně to, co potřebuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

Sofie L: já jsem to prostě chtěla

Hana O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa B: děda je z dárku je nadšený

Kamila K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón, 6x11g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt