15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 705 Kč
Naše cena: 470 Kč

Jedinečný zeleninový, kvasnicový bujón se sníženým obsahem soli, prvotřídní kvality a jedinečné zelenino-bylinkové chuti, obohacen bambuckým máslem, zcela bez umělých přísad, pouze z nejčerstvější zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, představuje harmonické, čistě přírodní polévkové koření, nepostradatelné v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných polévek, omáček a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičný škrob*, bambucké máslo*, kamenná sůl, glukózový sirup*, cibulový prášek* (4,7%), mrkev* (4,3%), pórek* (3,7%), kvasnicový extrakt*, koncentrovaná zeleninová šťáva* (mrkev*, cibule*) , rajčatový prášek* (1,6%), karamelový cukr*, listy libečku *, petržel*, celerové listy*, oregano*, dýňový prášek* (0,2%), muškátový oříšek*, kořen libečku*, černý pepř*, bobkový list*, slunečnicový olej*, česnek*, semena fenyklu*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 41 kJ (10 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

Matouš Vnenčák, Radenín:
Potřeboval jsem objednat 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku poslali obratem. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Nikol Madejová, Mokrosuky:
Po 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

Jonáš Křivonožka, Komárov:
Tento 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Klára Trčková, Psáře:
Lehce skladný. Lehce ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a chybí jim konzultace,protože díky hudebního podkladu je možné plnit si své přání....

Karolína Zouvalová, Pálovice:
15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem nucena shánět tři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g používat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

Nikolas V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver : 110 % spokojenost

Kristýna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktor M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Erntesegen Bio Zeleninový bujón méně soli, 6x11g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt