15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2354 Kč
Naše cena: 1569 Kč

Unikátní šumivé tablety z třešni podobných plodů unikátního stromu Acerola lysá ve směsi s rakytníkovým práškem a bezinkovou šťávou představují díky své svěží ovocné chuti a výjimečnému složení jedinečný produkt na přípravu zdravých a lahodných ovocných nápojů pro doplnění vitamínů, zejména vitamínu C, což oceníte zejména při chřipce a nachlazení.Složení: Acerola-ovocný prášek* (35%) (s maltodextrinem*), třtinový cukr*, řepný cukr*, rakytník řešetlákový ovocný prášek*, bezinková šťáva-koncentrát*, palmový tuk*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1640 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 91.1 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0 gVitamíny:Vitamín B12: 6000 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

Andrea Netrefová, Miroslav:
Nemám zdání, jak často kupují tyhle produkty ženy, ale já jsem tak učinila. 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů se mi vážně líbil a měla jsem za to, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem uvažovala dobře. Nyní na něj nedám dopustit. Vynikající kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím daný 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů doporučit.

Kristýna Bacovská, Merboltice:
Pokud by mi dřív někdo říkal, že si tu věc pořídím, pravděpodobně bych řekla že ne. Jenomže v čase, kdy se nám s partnerem narodilo miminko a já zůstala v domácnosti, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A volba padla zrovna na 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů. Dneska bych řekla, že to byla klika. Protože to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a moc se mi líbí.

Petra Flutková, Chvalovice:
O 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm štěbetali tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů bez problémů našla. Váhala jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Objednávka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

Jonáš Kiszka, Kunín:
Pohybuji se na internetu velmi rád, šetří mi to totiž čas. Stejné to bylo také s 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů. Zkrátka jsem vypátral ten svůj, objednal a za slíbenou dobu byl 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem vskutku rád za skutečnost, že daná možnost existuje, 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů se mi skutečně zalíbil. Tato možnost nákupu je perfektní pro nakupující, kteří nemají, tak jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

Daniela M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petr J: tak jsem to dostala aje to super

Matěj G: funkční výrobek

Roman B: 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Hoyer Bio Šumivé tablety Acerola a Bezinka, 60 kusů

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt