15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 705 Kč
Naše cena: 470 Kč

Jedinečný ovesný nápoj na vaření, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, představuje lahodnou zdravou pochoutku, lehce oříškové chuti, s širokým spektrem použití v každé zdravé kuchyni nejen pro vegany jako rostlinná alternativa klasického mléka či smetany. Ideální nápoj pro přímou konzumaci kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a kaší a na dochucení širokého spektra jídel dle Vaší fantazie. Složení: Celozrnná ovesná mouka* (6%), slunečnicový olej* (7%), zahušťovadlo: xanthanová guma, mořská sůl, voda, přírodní aroma *. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 354 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 7.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 5.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.1 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.11 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

Johana Eismannová, Našiměřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Jana Wenzlová, Třemešná:
Jednoduše jsem chtěla ve svém bytí udělat nějakou změnu. 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml se k tomu jevil jako naprosto ideální. A opravdu, s ním je moje každodenní rutina teď podstatně příjemnější než kdykoliv předtím. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale chybí vám k zásadní volbě většinou dostatek chuti. prostřednictvím 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml budou podobné pocity obratem matnou vzpomínkou. Zjistíte, že na obrat k lepšímu je zapotřebí někdy velmi málo.

Alžběta Hřídelová, Železná:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml je za 15 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříň.

Petra Friedová, Lipí:
Když jsem našla inzerát na 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml dlouho jsem neváhala a okamžitě zakoupila. Doručení bylo v krátké době a já jsem počala okamžitě užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem velmi klidná. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

Rozálie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

David M: 110 % spokojenost

Sabina K: nemá chybu

Josef S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Natumi Bio Ovesný nápoj Cuisine, 200ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt