15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka čokoládová, s vysokým obsahem mandlí a kakaového prášku, prvotřídní raw kvality a lahodně čokoládovo-oříškové chuti, představuje jedinečnou raw pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravá čokoládová svačinka kdykoliv během dne.Složení: Datle, mandle, kakaová hmota*, kakaový prášek* (kakaová obsah 12%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (385.6 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.9 g, (z toho cukr: 17.5 g), Tuky: 21.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.8 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.016 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Emma Kokojanová, Přibyslav:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g mě velmi zaujal. Jak se povídá, první touha, dobrá touha! Svým designem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Lucie Petrjanošová, Straky:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Oliver Prusek, Čáslavice:
Tak na začátek, 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Michal Varmus, Huštěnovice:
Nejdřív jsem koukal na podobným druhem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Je jednoduše skladovatelný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje žena hodnotí hezký design a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou v práci neustále půjčovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Natálie : Ideální k osmnáctinám :)

Veronika G: nemá chybu

Marie G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta B: dobré

Ema T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt