15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka čokoládová, s vysokým obsahem mandlí a kakaového prášku, prvotřídní raw kvality a lahodně čokoládovo-oříškové chuti, představuje jedinečnou raw pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravá čokoládová svačinka kdykoliv během dne.Složení: Datle, mandle, kakaová hmota*, kakaový prášek* (kakaová obsah 12%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (385.6 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.9 g, (z toho cukr: 17.5 g), Tuky: 21.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.8 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.016 g

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Dominika Klášterková, Ledeč nad Sázavou:
15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Používám jej už více než týden a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na první pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Michal Malata, Rochov:
Než jsem si zakoupil 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g k dispozici. Byl jsem pesimistický, ale zbytečně, zanedlouho mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Vysoká rychlost doručení a příznivá cena.

Jakub Honig, Perálec:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po doručení si mě 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g obratem dostal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem velký kritik. Možná bych trochu zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač váhat.

Miroslav Feit, Nová Sídla:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Dal jsem hlavně na kladné komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Rozhodně budu 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g doporučovat dál, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Kristián K: 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie N: já jsem to prostě chtěla

Lucie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa L: Tento 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt