15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 848 Kč
Naše cena: 565 Kč

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka s guaranou a vysokým obsahem mandlí, kešu a para ořechů, prvotřídní raw kvality a výjimečné chuti s jemným vanilkovým nádechem, představuje jedinečnou raw oříškovou pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravý a rychlý zdroj energie kdykoliv během dne.Složení: Datle, para ořechy* (23%), mandle*, panenský kokosový olej, guarana* (5%), kešu ořechy*, přírodní vanilkový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1784 kJ (436.3 kcal) na 100 g. Sacharidy: 41.8 g, (z toho cukr: 17.6 g), Tuky: 25.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

Denisa Klomfarová, Klučenice:
Nejsem milovník nakupování 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g v eshopu, jelikož moje dřívější objednávky o Vánocích dopadly nejen špatnou náladou, ale také útratou velkého množství peněz. Jsem proto s nakupováním nadmíru opatrná. V každém případě si to kontroluji dvakrát, než 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g objednám na eshopu. Ale s tímto online prodejcem jsem naprosto spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zatelefonovala jsem na dané číslo, kde mi bylo bez výmluv objasněno, co mám od tohoto 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g čekat a jaké jsou jejich pozitiva, nevýhody. Což mi zaručeně dáte za pravdu, že v kamenném obchodě se setkáte jen s výhodami. Zásilku jsem obdržela do pár dní, jak mi bylo slíbeno.

Michaela Oupická, Zámrsk:
Nestává se mi občas, že bych jakýkoliv 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g na potkání chválila. Nejsem ochranitelka nabídek za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže děvčata nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, zaslání je zadarmo.

Linda Hýblová, Hostějov:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Nikolas Jačka, Chlumy:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl velmi profesionálně a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

Linda S: děda je z dárku je nadšený

Samuel F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alena K: Je to dostatečné?

Matouš : Celkem jsem spokojený.

Marek K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka s Guaranou, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt