15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka exotická, s vysokým obsahem ananasu, manga, meruněk, kešu ořechů a mandlí, prvotřídní raw kvality a lahodné, exoticky ovocné chuti, představuje jedinečnou raw pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravá ovocná svačinka kdykoliv během dne.Složení: Datle, mandle*, ananas* (17%), mango* (6%), kešu oříšky*, meruňky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1590 kJ (379.7 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47.6 g, (z toho cukr: 43.8 g), Tuky: 17.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 7.6 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Laura Schambergerová, Lesonice:
Tento 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jsem vybírala klukovi a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za přijatelnou cenu. Našla jsem několik obchodů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci užívání jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Sára Michalicová, Semechnice:
S 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jsem velmi spokojena. Do puntíku splnil všechna kritéria a stejně tak se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle ilustračních fotek jsem měla přehled o tom, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od té doby, co ho používám, se můj život opravdu značně zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu množství potíží.

Lucie Hiršová, Dubné:
Jsem přesvědčená, že 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g, dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g po práci, v klidu domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A rada eshopu 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Jáchym Rídl, Křičeň:
Pro objednávku zboží typu 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s milenkou jednou napálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Kryštof Kurovský, Krasonice:
Poptával jsem pro rodinu opravdu kvalitní 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g s ohledem na bezpečnost a odolnost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo odolnosti a levných cen také příjemné a vstřícné jednání. 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g dorazil poštou brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Denisa K: Tento 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef K: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matěj S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt