15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 848 Kč
Naše cena: 565 Kč

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka exotická, s vysokým obsahem ananasu, manga, meruněk, kešu ořechů a mandlí, prvotřídní raw kvality a lahodné, exoticky ovocné chuti, představuje jedinečnou raw pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravá ovocná svačinka kdykoliv během dne.Složení: Datle, mandle*, ananas* (17%), mango* (6%), kešu oříšky*, meruňky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1590 kJ (379.7 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47.6 g, (z toho cukr: 43.8 g), Tuky: 17.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 7.6 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Dominika Eštoková, Bačalky:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla velmi hezky překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Eva Dančová, Hořovičky:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale celkem mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je občasně, podle nálady. Za tak výhodnou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, pouze obchod poradit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Patrik Blokša, Dublovice:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Zdeněk Lacika, Valašské Klobouky:
Potřeboval jsem určité další informace k 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g a všechno mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl hezký přídavek a navíc výrobek byl za hodně nízkou cenu. Všechno probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Alena P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel G: funkční výrobek

Lukáš G: 110 % spokojenost

Radek H: Jsem ráda, že to mám

Kryštof P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Tyčinka Ananas-Mango, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt