15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1091 Kč
Naše cena: 727 Kč

Klasická polévková písmenka z nejkvalitnější špaldové mouky původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na zpestření rozličných polévek a omáček nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Sebastian Skopeček, Libčeves:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Vanesa Škrabáková, Chrastavec:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem se rozhodla. A chci říct, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt zaslán opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Jednoduchý a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Michaela Peprlová, Dlažkovice:
Tento 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g je opravdu skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Laura Kamberská, Dubnice:
Za můj roky používaný 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Johana M: Je to dostatečné?

Sára G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal R: 110 % spokojenost

Veronika K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta F: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt