15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1200 Kč
Naše cena: 800 Kč Ověřit dostupnost

Klasická polévková písmenka z nejkvalitnější špaldové mouky původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na zpestření rozličných polévek a omáček nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Radek Kostner, Holýšov:
Na doporučení kamarádů v dílně jsem předminulý týden objednal 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g, protože již delší dobu něco podobného sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S klidným vědomím jej budu doporučovat našim známým a přátelům.

Hana Kotěšovcová, Stavenice:
S 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem nadmíru spokojena. Do puntíku splnil všechna kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z e-shopu. Již podle produktových fotek jsem měla přehled o tom, co si kupuji a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život vskutku opravdu zjednodušil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se s jeho pomocí celá řady problémů.

Lucie Pivná, Bobnice:
15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, věděla jsem, že muži se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Chlap mě velmi blahořečil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje opravdu dobře a partner si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Aleš G: 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof L: Celkem jsem spokojený.

Andrea S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína K: Ideální k osmnáctinám :)

Alena F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt