15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1200 Kč
Naše cena: 800 Kč

Klasická polévková písmenka z nejkvalitnější špaldové mouky původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na zpestření rozličných polévek a omáček nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Andrea Platková, Luby:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, je to strašně dlouho. Umím vybírat i mnoho dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hlavně se ptám prodavače. Na tenhle 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem našla mnoho plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

Anna Vitoulová, Předenice:
Když jsem našla inzerát na 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g dlouho jsem neváhala a okamžitě objednala. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala okamžitě používat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem Hodně klidná. Jsem doporučila přítelkyním, hodně se jim líbil a budou jej taky pořizovat. Mockrát děkuji.

Matěj Schmaus, Horní Bukovina:
Dokonalý a jemný pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být lepší, ale běžnému zákazníkovi bude po všech stránkách plně stačit. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez závad. Vřele doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Martin K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Veronika C: Tento 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Amálie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt