15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1200 Kč
Naše cena: 800 Kč Ověřit dostupnost

Klasická polévková písmenka z nejkvalitnější špaldové mouky původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na zpestření rozličných polévek a omáček nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Radek Kostner, Holýšov:
Na radu kamarádů v práci jsem předminulý týden zakoupil 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g, protože již delší čas něco takového hledám. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje očekávání, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým svědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

Hana Kotěšovcová, Stavenice:
S 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil má očekávání a stejně tak byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle ilustračních fotek jsem měla jistotu v tom, co si pořizuji a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život skutečně opravdu zlepšil. Všem můžu vřele doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

Lucie Pivná, Bobnice:
15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g jsem si pořídila hlavně kvůli muži. I když jsem si ho našla pro sebe, věděla jsem, že partnerovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Manžel mě okamžitě pochválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a manžel už ví, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Dominik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aleš E: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adam R: Celkem jsem spokojený.

Ema S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x Spielberger Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt