16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Kč

Rostlinný margarín ze směsi olejů svým vzhledem a chutí připomínající kravské máslo. Vhodný jak na chléb a pečivo ale optimální i na vaření a pečení.Složení: Palmový olej*, kokosový olej*, řepkový olej *, mrkvová šťáva koncentrát*, emulgátor-slunečnicový lecitin*, koncentrovaná citronová šťáva*, citronový olej za studena lisovaný*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2960 kJ (720 kcal) na 100 g. Sacharidy:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Václav Kondelík, Ubušínek:
Okamžitě mě zaujal moderní design internetového obchodu. Velmi dobře byla udělána nabídka, obrázky, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g, tak jsem kontaktoval eshop. Komunikace byla blesková, příjemná. Velkým lákadlem byl poukaz na identický 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g za jinou cenu. Prodejce opravdu doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Adéla Pelzerová, Libina:
Nutně jsem chtěla tento 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g velmi okamžitě zaslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Jonáš Hutira, Novosedly nad Nežárkou:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto prodej proběhl hodně hezky a ještě jednou díky.

Barbora Perutková, Citice:
K 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g můžu jen napsat, že jeho účinky jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v více vzorech, které lze objednat v běžném krámě. Spojuje v sobě bezvadnou chuť s šetrným a také účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj maminka.

Vanesa Kumpánová, Nučice:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli doma vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Dominika H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Hana B: já jsem to prostě chtěla

Jáchym V: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt