16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 906 Kč
Naše cena: 604 Kč

Rostlinný margarín ze směsi olejů svým vzhledem a chutí připomínající kravské máslo. Vhodný jak na chléb a pečivo ale optimální i na vaření a pečení.Složení: Palmový olej*, kokosový olej*, řepkový olej *, mrkvová šťáva koncentrát*, emulgátor-slunečnicový lecitin*, koncentrovaná citronová šťáva*, citronový olej za studena lisovaný*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2960 kJ (720 kcal) na 100 g. Sacharidy:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Valerie Pechoušová, Malonty:
Dlouho jsem nenašla najít přesně takový 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci pokaždé to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem našla váš obchod, který je velice přehledný a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli skladem, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Sofie Střižíková, Brníčko:
16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí mamky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje možných použití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Lukáš Čurda, Šimanov:
Nejlepší 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Hana Watzková, Švábov:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme bezchybnou kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Matouš G: Jsem ráda, že to mám

Markéta : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zuzana : děda je z dárku je nadšený

Markéta H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radim : 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt