16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 906 Kč
Naše cena: 604 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinný margarín ze směsi olejů svým vzhledem a chutí připomínající kravské máslo. Vhodný jak na chléb a pečivo ale optimální i na vaření a pečení.Složení: Palmový olej*, kokosový olej*, řepkový olej *, mrkvová šťáva koncentrát*, emulgátor-slunečnicový lecitin*, koncentrovaná citronová šťáva*, citronový olej za studena lisovaný*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2960 kJ (720 kcal) na 100 g. Sacharidy:

3 důvody proč prodáváme 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Nikola Houšková, Nesovice:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Objednávám si je někdy, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, jen obchod poradit. Manžel mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Alžběta Reichová, Byšice:
Za tento 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

David Čeněk, Budíškovice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Šimon D: Celkem jsem spokojený.

Nikola D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Alsan Bio Margarín s kokosovým olejem, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt