16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1290 Kč
Naše cena: 860 Kč

Jedinečný sójový desert čokoládový bezlepkový z nejkvalitnějších surovin s příměsí jemného odtučněného kakaového prášku a vanilkového extraktu Vás svou jedinečnou krémovou čokoládovou chutí přesvědčí, že veganská strava neznamená vzdát se lahodných chuťových potěšení prvotřídní kvality. Ideální malá a zdravá svačinka kdykoliv během dne pro malé i velké strávníky. Složení: Loupané sójové boby* (6%), pšeničný škrob*, nízkotučné kakao* (2,3%), pšeničný sirup*, zahušťovadlo (karagenan), mořská sůl, vanilkový extrakt*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 410 kJ (97 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.7 g, (z toho cukr: 9.9 g), Tuky: 1.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 3.1 g, Sůl: 0.16 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

Hana Kyšová, Bohumín:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on řekl, že tento druh je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Vít Fapšo, Holštejn:
Objednal jsme 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po dvou dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k internetu a už ho mám taky.

Tereza Ryšavá, Ostružno:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g dotazovala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

Pavel Blahušek, Kosova Hora:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

Sára F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol O: děda je z dárku je nadšený

Sára S: Tento 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový desert čokoládový, 525g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt