16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1173 Kč
Naše cena: 782 Kč

Jedinečný sójový desert vanilkový bezlepkový z nejkvalitnějších surovin s příměsí přírodního vanilkového extraktu Vás svou jedinečnou krémovou vanilkovou chutí přesvědčí, že veganská strava neznamená vzdát se lahodných chuťových potěšení prvotřídní kvality. Ideální malá a zdravá svačinka kdykoliv během dne pro malé i velké strávníky. Složení: Loupané sójové boby* (6%), pšeničný škrob*, vanilkový extrakt* (0,2%), pšeničný sirup*, zahušťovadlo (karagenan), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 390 kJ (92 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.8 g, (z toho cukr: 9.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 3 g, Sůl: 0.16 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

Pavel Sádlík, Velichov:
Jak 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g zvýšit hodnotu? Vždy se lépe kritizuje, než vychvaluje. A pomlouvá se často, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli pořídit další. Tak vydělávají. To však není případ 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g, s tím jsem klidný. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si klidně připlatil, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Kladně cením také rychlost dodání.

Michael Štíbal, Černilov:
Naprosto parádní 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g, dlouho jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu hodně, nekousne se, a vypadá zcela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil popisek u 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Zdeněk Káně, Dlouhopolsko:
Měl jsem strach z nového 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g, které se předvedly jako liché. Díky srozumitelnému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu komukoliv vřele doporučit. Práce s 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

Sabina M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta B: nemá chybu

Denis M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 525g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt