16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 189 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Andrea Golasovská, Dříteň:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla opravdu milá a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Johana Štruplová, Dubany:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jednoduše musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jediného zádrhelu.

Matěj Otta, Jestřabí v Krkonoších:
Na základě informací a stovek recenzi, jsem si 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml zakoupil na tomto webu. Líbil se mi web, jak přehledně, ale i komplexně měl vypracované popisy zboží. Neobjevil se žádný problém až do posledního kroku.

Miroslav Těšický, Zastávka:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý model 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco vyhovuje, kupuji to dokola a dále. Mám strach, že bych při pořízení něčeho jiného byl nespokojený. Tento 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

Eva Malyszová, Košík:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Amálie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas K: 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Oliver K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára C: Tento 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt