16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 189 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Radek Medera, Milčice:
Doporučil mi ho otec. Prý 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml používal už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho snadno doručit až pod nos. A chci uznat, že tedy udělal jsem dobře.

Barbora Rozhonová, Hořovice:
Stále jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se záchvatem mi o 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml řekla. Užívá ho už pět let a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají skvělý eshop, na kterém si ho klidně objednám.

Alena Oláchová, Malíč:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes internet jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do tří dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml došel v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Karolína Opělová, Mutkov:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru kupuji jen to nejlepší.

Natálie Velínská, Hlušice:
16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml splňuje všechny vlastnosti uvedené v manuálu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Daniela : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika B: dobré

Sabina K: nemá chybu

Anežka P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jáchym C: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt