16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 636 Kč
Naše cena: 424 Kč

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 189 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Šárka Granátová, Hačky:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a zpracování. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za lepší cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je největší!

Dominik Kutiš, Chvatěruby:
S tímto 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho komukoliv poradím.

Gabriela Matyáštíková, Míšov:
16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml jsem objednala na tomto e-shopu. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších lidí hodnotíme jako plus zanedbatelnou spotřebu, dobré příslušenství, spolehlivý chod. Co ale chyběl, byl manuál na použití v mateřštině, a některé prvky není možné repasovat. Přesto celkově hodnotím jako vynikající.

Simona Sellnerová, Kostelany:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích mohla podělit o můj pozitivní komentář.

Kristýna Stiborová, Hořenice:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml je opravdu vhodný, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Markéta S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora G: dobré

Markéta P: já jsem to prostě chtěla

Martin : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt