18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1584 Kč
Naše cena: 1056 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr prvotřídní kvality s vysokým obsahem přírodní Bourbon vanilky, představuje tradiční vanilkový cukr na pečení cukroví a slazení rozličných dobrot dle Vaší fantazie. V praktické dávce na 500g mouky či 0,5l tekutiny.Složení: Bourbon vanilka* (6,3%), třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

Kamila Jónová, Krčmaň:
Dlouho jsem hledala prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tento 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilyskoro okamžitě. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité manuály. Všechno dopadlo celkem hladce a okamžitě.

Amálie Kuchyňová, Skvrňov:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy potkám nesolidní obchody, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dáreček. Dobrý shopík.

Richard Topor, Bory:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Kryštof Cibuzar, Hruška:
Třikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem zahlédl slovo ”CHYBA“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako chytrý tah. Technik sdělil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a okamžitě poté, co správně zprovoznil e-shop, dal mi vědět a objednávku jsme dokončili se slevou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

Veronika V: Je to dostatečné?

Adéla M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Roman K: Jsem ráda, že to mám

Zuzana M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Arche Bio Vanilkový cukr, 5x8g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt