18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový neslazený vanilkový pudink v prášku z kukuřičného škrobu nejvyšší kvality tradičního oblíbeného aroma díky vysokému obsahu přírodní Bourbon vanilky představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky vanilkových pudinků. Stačí rozmíchat v (rostlinném) mléce a povařit do zatuhnutí, případně dochutit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (2,4%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Zuzana Jendrulková, Rudice:
Nejpr jsem 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g koupila pro svého tátu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tenhle 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g opravdu dělá, a velmi mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat více kusů i pro sebe.

Petr Kij, Šedivec:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g!“ Její chmury se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

František Bajnar, Slavětín:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

Daniela Rottenbergová, Boskovice:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý model i za milé obchodování.

Jana Hergetová, Všenice:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Váhala jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po pár dnech, kdy jsem 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Johana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška J: Tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta R: děda je z dárku je nadšený

Dominik H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kryštof H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt