18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový neslazený vanilkový pudink v prášku z kukuřičného škrobu nejvyšší kvality tradičního oblíbeného aroma díky vysokému obsahu přírodní Bourbon vanilky představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky vanilkových pudinků. Stačí rozmíchat v (rostlinném) mléce a povařit do zatuhnutí, případně dochutit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (2,4%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Zuzana Jendrulková, Rudice:
Nejdřív jsem 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g koupila pro svého tátu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem děda byl přímo rád, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a chtěla si koupit další pro sebe.

Petr Kij, Šedivec:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

František Bajnar, Slavětín:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

Daniela Rottenbergová, Boskovice:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za milé jednání.

Jana Hergetová, Všenice:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Váhala jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po několika týdnech, kdy jsem 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Dominik V: Celkem jsem spokojený.

Pavel S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna G: já jsem to prostě chtěla

Michal Č: tak jsem to dostala aje to super

Amálie G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt