18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 4772 Kč
Naše cena: 3181 Kč

Klasická Bourbon vanilka mletá, prvotřídní kvality, původem z madagaskarských plantáží, kde je jemně namleta z pečlivě vybraných vanilkových lusků, představuje nepostradatelného kořenícího pomocníka v každé zdravé kuchyni při pečení a přípravě sladkých vanilkových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, a právem nese označení Královna koření. Složení: Bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Barbora Kubanová, Liberec:
Již před časem jsme doma s mužem měli pár problémů. 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g si pořídila kolegyně z práce, kterou náhodou v minulosti potkal podobný problém. Moc jsem ničemu nedávala šanci, ale s partnerem jsme měli za to, že za otestování to stojí. Proto jsme si 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g objednali. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale spoustu problémů nám usnadnil. Dnes bych si nedovedla ani trochu představit ho nemít.

Vojtěch Fanfule, Bohutice:
18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g, který jsem sháněl, byl pouze v tomto eshopu. Byl jsem u vytržení z bezkonkurenční nabídky. Proces nákupu mne utvrdil o solidnosti této firmy. Proto mohu doporučit nakupujícím, kteří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným záporem je tak nějak jako všude, termín doručení.

Vít Štrob, Dobruška:
Naprosto perfektní 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g, týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš obchod. Hodně mě oslovil popisek u 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g, proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Radek K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radim B: tak jsem to dostala aje to super

Klára S: Ideální k osmnáctinám :)

Jáchym H: 110 % spokojenost

Kateřina H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt