18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 4338 Kč
Naše cena: 2892 Kč

Klasická Bourbon vanilka mletá, prvotřídní kvality, původem z madagaskarských plantáží, kde je jemně namleta z pečlivě vybraných vanilkových lusků, představuje nepostradatelného kořenícího pomocníka v každé zdravé kuchyni při pečení a přípravě sladkých vanilkových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, a právem nese označení Královna koření. Složení: Bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Eliška Gyurácsová, Ponědrážka:
Za náš roky používaný 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Patrik Ondračka, Lechovice:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g je báječný. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Sára Prousková, Hvožďany:
Tento 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g jsem si zvolila na základě toho, že jsem přečetla recenze že se s ním lehce pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s kyselejší šmakem

Kristýna Grauová, Košetice:
Protože jsem ženská, tak se vždy koukám na víc aspektů, co chce nejen 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g, ale i obchod poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, vzhled zboží a důležitá je pro mne komunikace. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v pořádku, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Dominika R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kryštof C: Přišlo to celkem rychle

Kryštof P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lucie S: Je to dostatečné?

Laura M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Lebensbaum Bio Bourbon vanilka mletá, 5g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt