18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 746 Kč
Naše cena: 497 Kč

Jedinečná ovesná smetana na vaření, jedinečné chuti a kvality, díky vysokému obsahu tzv. Beta-glukanů, původem ze švédského letního ovsu, představuje zdraví velice prospěšnou, veganskou alternativu klasické smetaně, s širokým použitím v každé zdravé kuchyni a jemnou, středně krémovou chutí. Ideální zdravá přísada do polévek, omáček a všude tam, kde oceníte lahodnou chuť zdravé ovesné smetany. Složení: Voda, oves* (9%), řepkový olej*, palmový olej*, emulgátor: lecitin (řepka), stabilizátor: xanthanová guma, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 600 kJ (150 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 13 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Petra Krédlová, Nová Pec:
Dlouho jsem váhala mezi touto 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Dominik Kosprd, Oslavany:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl jistý, že 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Tobiáš Křapa, Libáň:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl velmi profesionálně a ještě jednou díky.

Miroslav Ložek, Staré Město:
Nejdřív než jsem 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Daniela R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman U: Celkem jsem spokojený.

Tadeáš K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt