18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč

Jedinečná ovesná smetana na vaření, jedinečné chuti a kvality, díky vysokému obsahu tzv. Beta-glukanů, původem ze švédského letního ovsu, představuje zdraví velice prospěšnou, veganskou alternativu klasické smetaně, s širokým použitím v každé zdravé kuchyni a jemnou, středně krémovou chutí. Ideální zdravá přísada do polévek, omáček a všude tam, kde oceníte lahodnou chuť zdravé ovesné smetany. Složení: Voda, oves* (9%), řepkový olej*, palmový olej*, emulgátor: lecitin (řepka), stabilizátor: xanthanová guma, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 600 kJ (150 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 13 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Filip Lerch, Dobrá:
Opravdu parádní kontaktní 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A výsledky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání aktuální teploty

Jiří Hodák, Dobev:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka donese z obchodu 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml doma.

Kamila Hebká, Žitenice:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na recenze, které si model získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml užívám už tři týdnů a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také zmínit hodně seriózní jednání ze strany obchodu.

Alžběta Morcinková, Kunějovice:
Super 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Tobiáš Kryst, PŘEROV:
18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml bych vytkl roztomilý vzhled. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z desíti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první pohled jak 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Štěpán F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tadeáš I: tak jsem to dostala aje to super

Simona J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina S: nemá chybu

Barbora H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt