18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 677 Kč
Naše cena: 451 Kč

Klasický ovesný nápoj s vápníkem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných oříškových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothamnium calcareum (0,4%)), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 190 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.5 g, (z toho cukr: 4 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Aleš Lukačko, Libějovice:
Během objednání 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jsem hodně přísný. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc solidní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Šárka Heřmánková, Kdousov:
Jako dáma cítím nejvíce vzhled, který mě okamžitě zaujal a právě proto jsem dala 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml první volbu. A vyplatilo se, jelikož jsem více než ráda. Každodenní používání se zatím nijak neukázalo, zkrátka jde opravdu o testovanou věc. Pokud také přemýšlíte o koupi, určitě nebudete chybovat. Mile mě překvapilo komunikaci eshopu – opravdu na úrovni.

Matěj Hůja, Helvíkovice:
Během svého volna jsem promrhal kvantum odpolední hledáním informací a srovnáváním různých vlastností. Z mého přehledu mi 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml vyšel nejvýhodněji, z toho důvodu výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po otestování produktu. 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml se může pochlubit velmi dobrým výkonem a nadprůměrným zpracováním. Jestliže hledáte spolehlivého parťáka, 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je vynikajícím kandidátem.

Hana Dundrová, Vernéřovice:
Vybrat si ten správný produkt bývá moc těžké. Na trhu existuje bohatá nabídka různých typů. Já jsem se přiklonila 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml a svého rozhodnutí určitě nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nikdy neměnila. 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jsem proto doporučila současně také všem kamarádům. A s potěšením bych o něm takto doporučila i vám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Eva B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta : Ideální k osmnáctinám :)

Denisa E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie M: dobré

Valerie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt