18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 677 Kč
Naše cena: 451 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj s vápníkem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných oříškových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothamnium calcareum (0,4%)), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 190 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.5 g, (z toho cukr: 4 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Amálie Zaklová, Nošovice:
18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem nucena hledat tři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Josef Čumpl, Dolní Lochov:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml do domácnosti, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Jana Sásová, Velké Březno:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

Jan Lutz, Chrtníč:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod proto doporučuji všem.

Anna Hrabáková, Mladé Buky:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Antonín F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Štěpán K: tak jsem to dostala aje to super

Ema Ž: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch W: 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika C: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt