18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 677 Kč
Naše cena: 451 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj s vápníkem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných oříškových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothamnium calcareum (0,4%)), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 190 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.5 g, (z toho cukr: 4 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Amálie Zaklová, Nošovice:
18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna hledat tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Josef Čumpl, Dolní Lochov:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml do domácnosti, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Jana Sásová, Velké Březno:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a strýce.

Jan Lutz, Chrtníč:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Anna Hrabáková, Mladé Buky:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Daniela H: nemá chybu

Patrik L: Jsem ráda, že to mám

Barbora J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt