1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Zahřejte se u stěny plné polínek na přiložení! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

Alžběta Sajfertová, Mirkovice:
Snažila jsem se potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej koupím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu dobře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm mají skladem a doručí jej do druhého dne, syn byl z dárku nadšený a já jsem moc uspokojena, že jsem dobře vybrala.

Michaela Šifrová, Libovice:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale celkem mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu mnoho. Kupuji si je občasně, podle chuti. Za tolik výbornou cenu, doručení, můžu v tomto případě, jen eshop doporučit. Přítel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Sabina Ješková, Třemošnice:
1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví minimum času.

Michal Sonnevend, Kolín:
Chtěl jsem překvapit manželku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Babička má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Kristián Romanec, Přemyslovice:
Patřím k chlapům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm, je to ale zcela jiné. Už jsem ji jako dárek koupil asi šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

Michaela B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka N: Tento 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

František : Celkem jsem spokojený.

Viktorie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fotoapeta Dřevěná polena 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt