1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Fototapeta pro všechny milovníky britské monarchie nebo ikonických symbolů. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Ondřej Sojma, Šárovcova Lhota:
Docela parádní 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá zcela dobře. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš obchod. Hodně mě oslovil manuál u 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm, proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou obchodem.

Filip Mareček, Chudenice:
Za tuto levnou cenu naprosto dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodavačem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný výkon výrobku a otestovat funkčnost 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm ještě před odesláním. Obojí odpovídá recenzím. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Oliver Kába, Tísek:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop proto doporučuji ostatním.

Aneta Raková, Konětopy:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jasná výhra.

Tereza Platilová, Otnice:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě prvotní podmět. Skoro obratem jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už teda na chatě netrávím, chodím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Tomáš C: funkční výrobek

Aleš T: Přišlo to celkem rychle

Julie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana L: děda je z dárku je nadšený

Gabriela D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt