1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Posnídejte s hereckou legendou u Tiffanyho! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

Kristián Uvízl, Lánov:
Musím teda říct, že k 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

David Ther, Vícov:
Koupili jsme 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se potom po pár dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

Alena Fukanová, Nová Ves nad Lužnicí:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často narazím na nesolidní obchody, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě mile překvapili, protože všechno proběhlo lehce a rychle bez zbytečných průtahů. I když jste 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

Anežka : děda je z dárku je nadšený

Sebastian J: tak jsem to dostala aje to super

Nikola D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Hana P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Audrey Hepburn u Tiffanyho 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt