1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Známý motiv street-artového umělce Banksyho nyní může ozdobit i Vaši stěnu. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Jana Nesnídalová, Přehvozdí:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm nikdy nezakoupila, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Nikola Novodvorská, Nevězice:
S 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm jsem vskutku spokojena. Naprosto splnil všechna kritéria a samozřejmě se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle prodejních fotek jsem měla přehled o tom, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho můžu používat, se můj život vskutku opravdu zjednodušil. Všem můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha problémů.

Miroslav Záleský, Úbislavice:
Nakupuji v online obchodech vskutku rád, ušetřím tím spoustu času. Stejné to je i s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Jednoduše jsem vypátral ten svůj, objednal a za slíbenou dobu byl 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem velmi rád za to, že podobná varianta existuje, 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm se mi fakt zalíbil. Tento způsob nákupu je ideální pro všechny ty z vás, kteří nemají, obdobně jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních centrech.

Viktor Šitavanc, Halže:
Koupili jsme 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se poté po několika dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

Natálie Švajková, Staré Hobzí:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm již mají, byly totálně spokojené. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi dlouho, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje očekávání byla na sto procent vyslyšena. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Vanesa K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jonáš V: Přišlo to celkem rychle

Nikolas N: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt