1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Známý motiv street-artového umělce Banksyho nyní může ozdobit i Vaši stěnu. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Kateřina Křičenská, Tchořovice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Sofie Polyáková, Rozdrojovice:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo chuť ho otestovat. Nevydržela jsem se 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj pozitivní komentář.

Kryštof Hovad, Zdětín:
Potřeboval jsem pořídit 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali obratem. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Sára Včeličková, Libochovany:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Popravdě tam umím jenom pracovat s e-maily a číst zprávy. Ale kamarádka mi jednou prozradila, jakým způsobem lze přes internet objednávat a pořídila mi tento 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho uplatním, avšak když v pořádku přišel a velmi dobře fungoval, musela mi předvést jakým způsobem si výrobek pořídím svépomocí. Od toho dne si výrobek kupuji pravidelně, protože je to velmi praktická věcička a skutečně moc mi pomáhá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Kamila L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Filip Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina K: já jsem to prostě chtěla

Simona W: Ideální k osmnáctinám :)

Karel M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt