1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Známý motiv street-artového umělce Banksyho nyní může ozdobit i Vaši stěnu. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Kateřina Křičenská, Tchořovice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Sofie Polyáková, Rozdrojovice:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj kladný komentář.

Kryštof Hovad, Zdětín:
Potřeboval jsem objednat 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali okamžitě. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Sára Včeličková, Libochovany:
Já jsem na nákup online příliš stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. V podstatě tam umím pouze číst e-maily a číst zprávy. Ale přítelkyně mi jednou prozradila, jakým způsobem je možné na internetu objednávat a objednala mi tento 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Přirozeně, netušila jsem, jestli ho uplatním, jenomže když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi předvést jak si produkt koupím svépomocí. Od té doby si zboží pořizuji pravidelně, protože je to vskutku šikovná věcička a skutečně hodně mi pomáhá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Lukáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Banksyho dívka s balónky 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt