1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Postava Batmana baví děti i dospělé již celá desetiletí. Nyní i na fototapetě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Nela Brantalová, Nové Dvory:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na vzhled, ale choť ocenil taky funkčnost. Zcela skvělý obchod. Přítel si u vás potom objednal podobný výrobek a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte dobré a perfektní zboží.

Natálie Podhradská, Štědrá:
Pro své prarodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu vybrat za lepší cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je největší!

Hana Běhunková, Stradonice:
Jestliže by mi před časem někdo tvrdil, že si produkt pořídím, zřejmě bych se mu vysmála. Avšak v čase, kdy se nám s manželem narodilo dítě a já byla na rodičovské, docela jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A zaměřila jsem se právě na 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. V současnosti bych tvrdila, že to byla klika. Jelikož to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a užívám si ji každý den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Matouš : Jsem ráda, že to mám

Petra P: děda je z dárku je nadšený

Jonáš D: tak jsem to dostala aje to super

Adam L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt