1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Postava Batmana baví děti i dospělé již celá desetiletí. Nyní i na fototapetě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Ondřej Vyhnanovský, Krasov:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo moc drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, potřetí mě odradily recenze kupujících. To se mi u 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu naplno používat.

Dominika Rektorysová, Stéblová:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože bojácně objednávám přes net. Byla jsem se na 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm kouknout v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za nízkou cenu jej pořídila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to lehce, tak asi nebude chyba.

Karolína Hreusová, Rohovládova Bělá:
1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm je velmi pěkný a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná kvalitě. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, obdržíte něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Nikolas Fišara, Krupka:
Na doporučení přátel v sportovním klubu jsem předminulý týden objednal 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm, protože už delší dobu něco podobného hledám. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil mé potřeby, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a kolegům.

Jiří Lešánek, Jíloviště:
Perfektní a cenově levný 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Vít R: funkční výrobek

Amálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel R: Přišlo to celkem rychle

Tomáš G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radim H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt