1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Postava Batmana baví děti i dospělé již celá desetiletí. Nyní i na fototapetě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Ondřej Vyhnanovský, Krasov:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení v eshopu, potřetí mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mi u 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela využít.

Dominika Rektorysová, Stéblová:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude chyba.

Karolína Hreusová, Rohovládova Bělá:
1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm je hodně pěkný a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná zpracování. Neřekla bych však, že si zaplatíte více, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý kus, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

Nikolas Fišara, Krupka:
Na doporučení kolegů v dílně jsem předminulý týden zakoupil 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm, protože již delší dobu něco takového hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé očekávání, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

Jiří Lešánek, Jíloviště:
Perfektní a cenově dostupný 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Johana O: dobré

Hana R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana T: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt