1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Záře ze slavné londýnské věže oslní i Vás! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Laura Demeová, Lipová-lázně:
Hledala jsem dárek k vánocům pro svou babičku. Měla jsem nějakou ideu, ale neuměla jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi poradil. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem moc vděčná. 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm se tetě hodně líbil a dnes po několika týdnech je stále hodně spokojená. Balík mi přišel rychle, jak jsem hledala, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

Magdaléna Fučková, Homole:
1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm jsem si objednala především kvůli manželovi. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Partner mě okamžitě blahořečil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla spokojená .

Amálie Třešková, Úsilné:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Patrik Mikenda, Nechanice:
Vyhledal jsem si tento produkt na tomto Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a určoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem rád a hlavně zcela rád, že 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako americké hodiny. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Radek Dadok, Osík:
Když jsem kupoval 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na materiál, funkčnost a termín zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm doporučím přátelům. Skvělý obchod, jsem spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Nikola D: Je to dostatečné?

Lukáš R: tak jsem to dostala aje to super

Vít N: je to fajné

Aneta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt