1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Záře ze slavné londýnské věže oslní i Vás! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Hana Bačíková, Budkov:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm mě ale zaujala už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

Adéla Smatanová, Lhotka nad Labem:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Ema Lukáčová, Čehovice:
Nejprv jsem se snažila najít 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé doručení, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Matěj Nedělka, Štichov:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm s řadou zajímavých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým očekáváním.

Jonáš Šmíra, Rybná nad Zdobnicí:
Tento 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm jsem vypátral náhodou na internetu. Recenze na něj byly vesměs výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Jistěže jsem měl mírný strach, to je zřejmě při objednávání v e-shopu přirozené, ale v momentě, kdy mi 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm přivezli domů, došel jsem k závěru, že obavy byly naprosto zbytečné. Vše zvládá bez chybičky, opravdu mi pomáhá a nyní jsem velmi rád, že jsem si ho koupil. Skvělý kup!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Jaroslav D: je to fajné

Andrea H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristýna T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Klára M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall Fototapeta Big Ben 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt