1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pro útulný interiér ve vzhledu přírodního dřeva. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

Ondřej Zelenda, Tišice:
Chtěl jsem udělat radost manželce k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm je skvělý. Manželka byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

Marek Krejdl, Plaňany:
Jsem zase zcela spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Požadovaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru barevné varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Patrik Stříhavka, Horní Kalná:
Chtěl jsem překvapit manželku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

Laura B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta H: dobré

Michaela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Simona Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall Fototapeta Bílé svislé laťky 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt