1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Máte rádi ikony Spojeného království a jejich originální humor? Pak je tato tapeta právě pro Vás! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

Adam Konieczny, Litohoř:
Protože jsem člověk, který lpí na kvalitě, více než na slevových akcích, objednal jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm právě zde. Než jsem to ovšem uskutečnil, kontaktoval jsem firmu, abych se ujistil, že mi bude 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm doručen ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem zde dostal odpověď, že i když u zboží stojí 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm k dispozici, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se povedla na výbornou.

Matyáš Střasák, Děkanovice:
1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm, objednaný ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Původně jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Zdeněk Kluk, Levínská Olešnice:
Potřeboval jsem objednat 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek odeslali urgentně. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Emma Sassmannová, Mlékosrby:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm prodávali za výhodnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek zaslán dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Kateřina Mayerová, Losiná:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože dosud fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

Vanesa P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristián P: tak jsem to dostala aje to super

Julie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denis T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Britský buldog 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt