1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Anna Seidenglanzová, Kučeř:
Co víc si přát, než jenom dokonalý 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Daniel Kvasník, Velhartice:
V případě, že máte bolesti hlavy z agresivních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně nejlepší, udělejte to jako já. Využijte namísto zavádějících reklamních chytáků raději skutečné recenze zákazníků, kteří si produkt reálně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněbez nadsázky prohlásit, že 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm je tím nejlepším, co je na trhu k mání.

Kryštof Šimkovič, Ostrovec-Lhotka:
Přes internet nenakupuji moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě opět děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Amálie H: Je to dostatečné?

Adéla S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Roman W: 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt