1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Hana Šváchová, Ústín:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Nikol Kunčarová, Chodov:
Nejdříve jsem k 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm neměla důvěru, ale po pár týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Kristián Paldus, Čečkovice:
Daný 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jsem zprvu spatřil na billboardu. Tehdy mě ale nezaujal, jevil se jako nepřirozeně přeceňovaný. Ovšem pak jsem hovořil s přáteli, kteří si to pořídili. Chválili ho, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm tvrdila pravdu. Kvalita, bezproblémové doručení, odolnost, zkrátka jedním slovem špica.

Filip Vybíhal, Jesenec:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem šetrný člověk, občas asi až příliš. Takže než si zboží pořídím, důkladně si to zkontroluji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm důkladně vyhledal online a přečetl si hodnocení. Překvapilo mě, že byly z většiny pozitivní. Velmi mě to znervóznilo, avšak ve finále jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm tak jako tak objednal. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím napsat ještě jednu svou recenzi. Byla to vskutku velice chytrá koupě.

Sofie Krbušková, Domanín:
Nakupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak krásně vypadá. A příjemné jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Michal C: Jsem ráda, že to mám

Alžběta S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šimon J: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt