1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nikola Larischová, Čížkov:
Za můj léta používaný 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Magdaléna Derková, Habartice:
1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jsem sháněla šest týdnů, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem velice nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi hezký design. Také cena mi vyhovuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Tobiáš Wludyka, Dolní Lažany:
Opravdu príma věcička, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jsem hledal na netu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech stranách spokojený. Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco podobného shánějí.

Jonáš Velísek, Kelčany:
S 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm jsem v minulosti moc dobrou zkušenost neměl. Ale až 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm mě přiměl ze dne na den přijmout jiný názor. Je totiž naprosto odlišný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a vážně ho v brzké době vyzkoušejte, uhrane vás podobně jako mě. Je úsporný, snadno se s ním manipuluje a mimo to také hezky vypadá. 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm ideálně zapadne do každé domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Michael I: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ema : Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petr V: tak jsem to dostala aje to super

Oliver W: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt