1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Domů nebo do relaxačního studia - fototapeta s motivem Buddhy navodí tu správnou uvolněnou atmosféru. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Richard Matušinský, Hněvnice:
Už jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem měl strach, jestli tenhle nákup neskončí jako posledně. Pro sichr jsem do firmy předem zavolal, vše sledoval… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale mýlil jsem se. 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm mi byl doručen až před dveře, kvalitně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje skvěle. Ještě jsem na něm neshledal nevýhodu. Zde budu stoprocentně objednávat často.

Eliška Recmanová, Hraničné Petrovice:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm a super zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Denisa Pawlitová, Přehvozdí:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Jiří Hubínek, Stará Říše:
Já jsem eshopům, recenzím a všem takovým záležitostem odpradávna odolával. Ne že bych si zboží nemohl dovolit, ale chyběla mi důvěra. Logicky vás zřejmě nešokuje, že jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm nepořídil sám, ale koupila mi ho dcera jako dárek. Po tom, co jsem si ho pořádně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Výrobek je bezkonkurenční nástroj a mrzí mě pouze jediné, a sice, že jsem si ho neobjednal dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Šárka N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktorie H: dobré

Eliška B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza P: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt