1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Domů nebo do relaxačního studia - fototapeta s motivem Buddhy navodí tu správnou uvolněnou atmosféru. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Richard Matušinský, Hněvnice:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli tento nakupování neskončí identicky. Pro sichr jsem do firmy několikrát telefonoval, všechno srovnával… Bez vytáček, říkal jsem si, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale bylo to opačně. 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm mi byl doručen až do domu, precizně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje skvěle. Zatím jsem na produktu nevypátral vadu. U prodejce budu stoprocentně objednávat často.

Eliška Recmanová, Hraničné Petrovice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace informovaná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

Denisa Pawlitová, Přehvozdí:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Jiří Hubínek, Stará Říše:
Já jsem eshopům, inzerci a všem takovým věcem vždy odolával. Nebylo to o tom, že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Takže vás asi nešokuje, že jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm nekoupil z vlastní vůle, ale objednala mi ho žena k Vánocům. Po tom, co jsem si ho dostatečně otestoval, konstatuji, mýlil jsem se. Výrobek je spolehlivý pomocník a je mi líto jenom jediné, a sice, že jsem si produkt nepořídil dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Dominika B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michal V: 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Samuel L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Buddha 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt