1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč Ověřit dostupnost

Fenomén 20. a 21.století - časopis LIFE nyní i na Vaší stěně či dveřích. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Matyáš Šlanc, Hlubočky:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Michal Zlatníček, Lipovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, oslovil mně váš 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dřív, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

Kamila Juračáková, Rejchartice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost doručení objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm a super zabalení zboží, aby dodávka nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nikolas B: tak jsem to dostala aje to super

Adam Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktor R: funkční výrobek

Vanesa V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie V: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt