1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč

Fenomén 20. a 21.století - časopis LIFE nyní i na Vaší stěně či dveřích. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Adéla Sofková, Kouřim:
Na tady tom 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm se mi líbí pestrá škála různého nastavení, i když ovládání je trochu složité a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto levnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně brožura je celkem srozumitelný.

Pavel Slama, Rapšach:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Antonín Šusta, Blažim:
Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale produkt je úžasný! Takže mohu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týče rychlosti doručení a zabalení zásilky, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Magdaléna Dammerová, Komořany:
Když už na tomto webu 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm recenzujete, já se musím ozvat. Pořídila jsem si ho nejprve shodou okolností. Toužila jsem si objednat jinou věc, ale nebylo k mání, proto jsem hledala jiné řešení. A poměrně se štěstím jsem vypátrala tento produkt. No a od toho momentu si nekupuji jinou věc. Tohle je jednoduše prvotřídní kvalita za nízkou cenu, pohodová doprava a velmi příjemný přístup prodejce. Co chtít víc?

David Plný, Nová Sídla:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako dobrý výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Veronika S: Je to dostatečné?

Kristýna M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver V: tak jsem to dostala aje to super

Anežka W: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt