1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč Ověřit dostupnost

Fenomén 20. a 21.století - časopis LIFE nyní i na Vaší stěně či dveřích. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nela Lamačová, Dobrá Voda u Hořic:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem zcela spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných výrobků které mě bohužel zklamaly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jsem určitě neprohloupila.

Petra Johnsonová, Drahňovice:
Chtěla jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Markéta Draská, Čestín:
Skvěle luxusní a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm, a skoro nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Sára Houlíková, Byšice:
Nejprve jsem s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný typ a nelíbil se mi. 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jsem však asi po týdnu zaslala zpět a během čtyř dnů mi přišly peníze zpět. A tak jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá rodina, možná přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to celkem dobře dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím přístup eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Michael B: tak jsem to dostala aje to super

Alena J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Gabriela L: Ideální k osmnáctinám :)

Samuel K: Jsem ráda, že to mám

Dominik G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt