1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč Ověřit dostupnost

Fenomén 20. a 21.století - časopis LIFE nyní i na Vaší stěně či dveřích. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Matyáš Šlanc, Hlubočky:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Michal Zlatníček, Lipovice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na webu, oslovil mně váš 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Kamila Juračáková, Rejchartice:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm a super zabalení balíčku, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Petr N: Jsem ráda, že to mám

Denisa N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik N: Celkem jsem spokojený.

Anna P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Časopis LIFE 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt