1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Černobílá přírodní klasika. Fototapeta z nové kolekce značky 1Wall. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

Barbora Rutková, Rtyně v Podkrkonoší:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a tatínka.

Vojtěch Čerstvý, Lážovice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner uviděl na internetu, a jelikož cena byla nízká, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli vybrat 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Aneta Bišická, Zlončice:
Daný 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm u této firmy bych se zaručeně nebála znovu objednat. Jsem vděčná za navržení vlastních poznatků a kromě toho možnost volby dalších verzí. Kvalita, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, pouze mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit za týden, měl zpoždění. A prodejce zodpovědnost přesunul na kurýra s tím, že oni ho odeslali v pořádku, ihned. Docela škoda.

Patrik Hrášek, Stříbrná Skalice:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Dominik Obručník, Jenišov:
Vybíral jsem z mnoha druhů, ale nakonec zvítězil 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

Valerie : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eva P: nemá chybu

Anna S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim P: Přišlo to celkem rychle

Julie S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý březový les 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt