1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Motiv lesa patří k bestsellerům naší nabídky. Nyní i nově v černobílé verzi. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Zdeněk Vejdělek, Osek nad Bečvou:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

Sebastian Bečva, Habry:
Jak 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm zhodnotit? Vždy se lépe kritizuje, než chválí. A kritizuje se furt, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není případ 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, tady jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu dostal kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si klidně dal více, v tomto případě zpracování zcela stojí nad cenou. Kéž by to takto bylo vždy. Kladně hodnotím také rychlost doručení.

Hana Tajčovská, Deštnice:
Přes eshop jsem si pořídila 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, který v klasickém obchodě stojí více jak několik Kč. I když jsem byla varována mým partnerem, že drahé zboží není příliš chytré pořizovat v e-shopu, rozhodla jsem se učinit příteli radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Určitě doporučuji tento eshop.

Eva Vácová, Jakartovice:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Velkými výhodami tohoto produktu jsou, že mají instrukce v češtině, docela rychle je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní komponenty, má ideální objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem i nevýhody. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Kromě toho šlo o: nedostatečné bezpečnostní opatření, není možnost použít více alternativ, větší spotřeba vody a energie. I když je to A++.

Lucie Lhotská, Plch:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Linda Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kryštof K: 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Barbora P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt