1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Motiv lesa patří k bestsellerům naší nabídky. Nyní i nově v černobílé verzi. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Zdeněk Vejdělek, Osek nad Bečvou:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl hodně profesionálně a ještě znova děkuji.

Sebastian Bečva, Habry:
Jak 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se často, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není případ 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, tady jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si klidně dal více, v tomto případě kvalita jasně stojí nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Kladně hodnotím také rychlost dodání.

Hana Tajčovská, Deštnice:
V internetovém obchodě jsem si pořídila 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, který v klasickém obchodě není za méně než pár korun. Přestože jsem byla varována mým partnerem, že drahé produkty není moc chytré objednávat v internetovém obchodě, chtěla jsem udělat příteli radost (sobě taky), a tak jsem si jej objednala. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Velmi doporučuji tento e-shop.

Eva Vácová, Jakartovice:
Týdny jsem porovnávala tyto dva 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Velkými klady daného produktu jsou, že mají české instrukce, poměrně snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se objednat náhradní součástky, má ideální objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem i mínusy. Prvně to byla kurýrní služba, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. Dále se jednalo o: nevhodné bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství alternativ, nemalá spotřeba vody a energie. I když se jedná o A++.

Lucie Lhotská, Plch:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Natálie Š: dobré

Eliška O: Je to dostatečné?

Markéta H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal P: je to fajné

Michael M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt