1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Motiv lesa patří k bestsellerům naší nabídky. Nyní i nově v černobílé verzi. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Vojtěch Čumpl, Dolní Habartice:
Již jsem se párkrát nechal nachytat šmejdy, takže jsem měl strach, jestli další nákup nedopadne zrovna tak. Raději jsem prodejci několikrát telefonoval, vše kontroloval… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm mi kurýr doručil až do domu, pěkně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Zatím jsem na produktu nenašel mínus. Tady budu na sto procent objednávat i v budoucnu.

Aneta Dušková, Kaliště:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště určitě vyzkouším s mandlovou chutí

Václav Herka, Mrlínek:
Koupí 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být rád. Považuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za levnou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je účelní a pěkné. jistě v blízké době pořídím další produkty.

Štěpán Duben, Řeřichy:
Hledal jsem pro známé velmi kvalitní 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Mimo odolnosti a levných cen také příjemné a ochotné jednání. 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm přišel kurýrem rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Dominika Chlopčíková, Okounov:
1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Karel F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Veronika V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adam H: tak jsem to dostala aje to super

Anna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Černobílý les 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt