1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Vzhůru do druhohor s tapetou plnou dinosaurů! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

Kristýna Grajová, Cholenice:
Vybrat si ten nejlepší produkt se jeví jako velmi náročné. Nabízí se totiž velká nabídka různých alternativ. Já jsem si zvolila 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm a své volby zaručeně nelituji. Týdny používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a vím, že bych vůbec nechtěla něco jiného. 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm jsem poté odprezentovala i všem svým přátelům. A s potěšením bych o něm tímto způsobem řekla i nerozhodným lidem.

Ema Pinterová, Ostrava:
Od chvíle, kdy jsem 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě doručování informovali o stavu objednávky. Nakupující hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem platila dopředu, takže informace o obdržení platby pro mě bylo hodně uklidňující. Teď už mám 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Dominika Vrbická, Kvíčovice:
Nejprv mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Tadeáš Nebl, Vodňany:
1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm jsem si zakoupil zejména z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitní, praktická věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Známému, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš věnoval láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal vskutku velkou radost.

Šimon Bien, Ratiboř:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm, nevím už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji koupit ještě tři synovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

Rozálie : Je to dostatečné?

Vít B: Jsem ráda, že to mám

David Z: funkční výrobek

Rozálie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Dinosauři 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt