1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Otevřete závanu slaného mořského vzduchu! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Petr Bedrunka, Pernštejnské Jestřabí:
Koupí 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být spokojen. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto vyžaduji výkon a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je účelní a hezké. jistě v blízké době pořídím další kusy.

Aneta Krabcová, Velké Hostěrádky:
Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm, to je jednoduše maximálně bezkonkurenční zboží! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždy ty penízky nějak rozletěly, ale následně jsem si ho objednala a je to absolutně bomba. Ale zejména oceňuji, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to podstatné. Ale je to i praktická věcička, dejte na mě :-)

Markéta Hurdová, Zárubice:
Co víc si přát, než právě luxusní 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji dál. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Ema Hojdarová, Hradištko:
1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jsem si poprvé koupila v zimě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Kryštof R: 110 % spokojenost

Aneta K: Ideální k osmnáctinám :)

Eva K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt