1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Otevřete závanu slaného mořského vzduchu! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Petr Bedrunka, Pernštejnské Jestřabí:
Koupí 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Potěšilo mě i designové provedení, které je účelní a pěkné. jistě v nejbližší době objednám další modely.

Aneta Krabcová, Velké Hostěrádky:
Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm, to je zkrátka absolutně prvotřídní věcička! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi vždy korunky nějakým způsobem vypařily, ale poté jsem si ho koupila a je to stoprocentně špica. Ale hlavně se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to zároveň praktická věc, věřte mi :-D

Markéta Hurdová, Zárubice:
Co víc si přát, než právě dokonalý 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm, kdyby takových bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Ema Hojdarová, Hradištko:
1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm jsem si poprvé koupila na jaře. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Alena V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kamila P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Václav Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára F: Je to dostatečné?

Vít S: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Domečky na moři 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt