1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Dejte si doma rande pod ikonou Paříže! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

Zdeněk Macalík, Vlastějovice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Ema Vrábelová, Kozly:
Nedávno jsem si u vás objednala 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně funkční. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Kateřina Tulaková, Přívrat:
Zakoupila jsem si u vás 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Magdaléna Ludvigová, Nová Ves v Horách:
Jako žena vnímám nejvíce vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm první volbu. A hodilo se, jelikož jsem více než ráda. Dennodenní užívání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde opravdu o kvalitní věc. Pokud také přemýšlíte o objednání, určitě nebudete chybovat. Mile mě překvapilo jednání eshopu – jasně na úrovni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

Karolína B: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Eiffelovka 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt