1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Vydejte se do blankytně modrého exotického ráje! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Pavel Zbránek, Dobročkovice:
Několikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem přečetl upozornění „ERROR“. Pak jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako chytrý krok. Provozovatel řekl, že má menší chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě e-mail, a jakmile opravil internetové stránky, kontaktoval mě a nákup jsem získal s dárkem navíc.

Nikolas Krhovský, Tovačov:
Musím teda říct, že k 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Julie Legemzová, Rokytovec:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu opět dala.

Sofie Podhorecká, Všestudy:
Za náš léta používaný 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Samuel Hyka, Lovosice:
Dokonalý a tichý pomocník. Pracuje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být propracovanější, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i dámy. Doručení proběhlo až překvapivě rychle a bez problémů. Vřele doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Ema V: Je to dostatečné?

Michal L: tak jsem to dostala aje to super

Markéta V: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt