1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Vydejte se do blankytně modrého exotického ráje! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Pavel Zbránek, Dobročkovice:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až jsem přečetl upozornění ”CHYBA“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl chytrý krok. Pracovník zjistil zjistil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a ihned poté, co správně zprovoznil nákupní košík, zavolal mi a nákup jsem získal se slevou.

Nikolas Krhovský, Tovačov:
Musím Vám říct, že k 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Julie Legemzová, Rokytovec:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to skvělý rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem nízkou cenu opět dala.

Sofie Podhorecká, Všestudy:
Za náš léta používaný 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Samuel Hyka, Lovosice:
Šikovný a jemný pomocník. Pracuje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být hezčí, ale běžnému uživateli bude po všech vlastnostech zcela vyhovovat. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i ženy. Doručení proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Vít B: tak jsem to dostala aje to super

Richard H: 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola J: Ideální k osmnáctinám :)

Jana V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt