1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

S touto tapetou se již nikdy neztratíte! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Julie Kulíšková, Jihlava:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm nabízeli za levnou cenu a slíbili bleskové zaslání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model zaslán dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Adéla Spillerová, Zbečno:
Pořád jsem si myslela, jak to moje kamarádka dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se záchvatem mi o 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm pověděla. Užívá ho už několik roků a je zcela spokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají dobrý e-shop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Anežka Lopaurová, Janůvky:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm a jiným, podobným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

David Trkola, Hořátev:
v tomto eshopu určitě budu nadále kupovat, mají tu největší výběr za nízké ceny , výhody a slevy. obchod je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním obchodě větší 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na sportovní nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom vyjímečnou 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm, vřele doporučuji. určitě doporučím mamince.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Matěj B: Celkem jsem spokojený.

Daniel M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie B: Je to dostatečné?

Kateřina J: Tento 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt