1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

S touto tapetou se již nikdy neztratíte! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Valerie Potužníková, Haluzice:
Přiznám se, že k objednávkám přes internet jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento eshop nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani pár dni. 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm došel v dobrém stavu. Používám ho docela často a neměnila bych.

Kamila Křimská, Bocanovice:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku kupuji pouze to nejlepší.

Václav Vladík, Tymákov:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho pouze zkusit a věděl jsem, že je to ten správný 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jeho příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit další zařízení, protože o ni povstal nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší objem 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Emma Křehlová, Příbraz:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj kladný komentář.

Magdaléna Sušovská, Obora:
Super 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Kamila Š: Je to dostatečné?

Kateřina Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt