1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

S touto tapetou se již nikdy neztratíte! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Julie Kulíšková, Jihlava:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm prodávali za báječnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

Adéla Spillerová, Zbečno:
Stále jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm pověděla. Aplikuje ho už pět let a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho klidně objednám.

Anežka Lopaurová, Janůvky:
Dlouho jsem váhala mezi touto 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla opravdu milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

David Trkola, Hořátev:
v tomto obchodě určitě budu nadále objednávat, mají tu největší výběr za nízké ceny , akce a slevy. obchod je přehledný a najdu si hned to, co sháním. v normálním eshopu větší 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na běžné nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom krásnou 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm, vřele doporučuji. určitě doporučím kamarádce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Sabina E: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petra M: Tento 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Geografická mapa světa 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt