1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pokud nemáte odvahu zdolat horské velikány naživo, zkuste to alespoň na stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Anna Poupová, Kozárovice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si na internetu objednáme víc zboží v rámci jednoho nákupu, abychom ušetřily. Já jsem si v tom čase vybrala v sortimentu právě tento 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to velmi skvělá volba. Hodně jsem od něj nechtěla, ale překvapil mě. Vysoká kvalita, rychlé doručení, přijatelná cena, jedním slovem bomba!

Radim Prejza, Dřevčice:
Když porovnám výkon a cenu, tak nejde být nenadšen. 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm obsahuje vše, co bylo napsáno v letáku, nakonec je o něco větší, než jsem očekával, což není na obtíž. S produktem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i jiný, ale zde cena rovná se dobré kvalitě. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro běžné užívání je zcela dostačující, doporučuji.

Sofie Hellmannová, Hadravova Rosička:
Často jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm užívá a je s ním fakt spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a stále ho užívám. Večery už opravdu u strejdy netrávím, chodím se konečně bavit.

Antonín Louda, Štíty:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Kristián Selník, Lutopecny:
Jak jsem spokojený s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Nikola Ž: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina H: děda je z dárku je nadšený

Martin D: Přišlo to celkem rychle

Matěj V: tak jsem to dostala aje to super

Natálie K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt