1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pokud nemáte odvahu zdolat horské velikány naživo, zkuste to alespoň na stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Anna Poupová, Kozárovice:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci rozhodly, že si v eshopu pořídíme větší množství produktů společně, z důvodu úspory. Já jsem si tehdy zvolila z nabídky právě tento 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to hodně dobrá volba. Zázraky jsem od něj nechtěla, ale bylo to jinak. Skvělá kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, zkrátka pecka!

Radim Prejza, Dřevčice:
Když porovnám užitek a cenu, tak nemohu být nenadšen. 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm splňuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i jiný, ale zde cena odpovídá skvělé kvalitě. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro běžné používání je plně dostačující, doporučuji.

Sofie Hellmannová, Hadravova Rosička:
Často jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kamarádky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí pověděla, že 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm používá a je s ním fakt spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho zakoupila a často ho užívám. Večery už opravdu u strejdy netrávím, chodím se ráda užívat.

Antonín Louda, Štíty:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Kristián Selník, Lutopecny:
Jak jsem spokojený s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Eva K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Hana H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristýna N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt