1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Ztraťte se v uličkách romantické Itálie. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Tereza Lipinská, Pohoří:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Perfektní a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

Miroslav Meinl, Nová Ves u Světlé:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už roky a určitě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Julie Kyselá, Veltrusy:
1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem hledala šest týdnů, v většině eshopech byl nedostupný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velmi nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně pěkný vzhled. Také cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i ostatním.

Roman Ekstein, Krsy:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl získat už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě manželka. Mám ho dva dny a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nevychládá. okamžité dodání, lehké objednání, velmi užitečná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Johana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš O: Přišlo to celkem rychle

Karolína Š: Je to dostatečné?

Anežka V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt