1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Ztraťte se v uličkách romantické Itálie. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Tobiáš Stýskal, Korouhev:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, zakoupení přes web, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale nezklamali, byla to skutečně moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci dobře.

Ema Vysoká, Osová Bítýška:
1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho kamarádce

Adam Dušák, Vráž:
Po zakoupení prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale díky tohoto 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem hezky překvapen. Čepici dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Adéla Útratová, Svojek:
Ovšem, že jsem nejdříve byla jako každý mírně nedůvěřivá. Našla jsem však řadu objektivních názorů a dala jsem se také nalákat k objednání 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. A dobře jsem udělala. Nyní se ke kladným názorům totiž rozhodně musím přidat. Jestli stále s pořízením váháte, tak neotálejte a 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm si pořiďte. Nezklame vás, 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm patří ve své nabídce k nejlepším výrobkům.

Filip Krédl, Žamberk:
Parádní věc, z mojí strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cmem, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo balík dodán poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Kryštof H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa H: nemá chybu

Julie M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt