1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Ztraťte se v uličkách romantické Itálie. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Tereza Lipinská, Pohoří:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel brzo, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Miroslav Meinl, Nová Ves u Světlé:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Julie Kyselá, Veltrusy:
1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem hledala šest týdnů, v většině eshopech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně hezký design. Také cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Roman Ekstein, Krsy:
Není nic milejšího než nákup tohoto 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z touhle radostí. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl získat už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho týden a dosud všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Bleskové doručení, snadné pořízení, velmi šikovná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Tobiáš G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

František Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adéla J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš N: 110 % spokojenost

Veronika P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt