1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Cool komiksová stěna pro všechny tělem i duchem mladé. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

Eva Krenková, Hrádek nad Nisou:
1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm jsem si prvně pořídila v létě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž zcela miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

Rozálie Hrmová, Strachotice:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Velkými výhodami tohoto zboží jsou, že mají návod v češtině, poměrně rychle je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Avšak našla jsem i mínusy. Prvně to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. Kromě toho to byly: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Jan Penk, Dolní Lánov:
Když jsem váš 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych schovával peníze na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm spatřil, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Lukáš Vavřač, Libáň:
Jelikož jsem zákazník, který si zakládá na vlastnostech, více než na ceně, objednal jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm na tomto webu. Než jsem to ovšem udělal, obrátil jsem se na společnost, abych si byl jistý v tom, že mi bude 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm odeslán ve špičkové kvalitě a obratem. Bohužel jsem zde zjistil, že přestože u zboží stojí 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm k dispozici, realita byla jiná. Přesto jsme dosáhli spokojenosti pro nás všechny a objednávka se uskutečnila na jedničku.

Roman Černohorský, Žleby:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný tvar výrobku a otestovat funkčnost 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm ještě před doručením. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro doma i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

Julie : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura T: dobré

Vít : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael K: Jsem ráda, že to mám

Julie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Japonský komiks 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt